Přejít na obsah

The Urban Gentry Channel


Melly

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera jsem trochu pátral a vybaflo na mě asi 2 roky staré video, kde mluví o svém zdravotním stavu, rychlosti svého trávení :-) a naprosto děsivé operaci plic, kterou podstoupil. Doufám, že nemá zase nějaké zdravotní komplikace. V komentářích pod posledním skvělém videu, recenzi na STOWA už se po něm lidi shánějí a kupodivu se tam můžeš dočíst, že na Instagramu je aktivní, takže možná plánuje něco velkého, ale je to teda docela napínavé, ha. V životě jsem nesledoval pravidelně nějaký youtube kanál, ani seriál. Tohle je moje "poprvé" a těším se, že kdybych měl někdy nějaké časové okno, např. zlomenou nohu, ten UG archiv je opravdu bohatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem všechny jeho videa. Některé i vícekrát. Svého času jsem recenzi na Alpinisty shlédl asi 20x. A nakonec mě to uchránilo před koupí. Prostě jsem je "překoukal". Některá videa mě ale bohužel nadchla natolik, že jsem ztratil rozum a utrácel. Časem jsem naštěstí získal určitou imunitu a zdravý nadhled...

 

Vím jen, že jel na Vánoce domů do good old England. I když byl v minulosti nemocný, tak o sobě dával nějak vědět. Na instagramu může být aktivní někdo z jeho lidí. Prý už to nedělá všechno sám. 

Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TGV zbožňuju. Jeho vtipy, jeho maximální snahu pro objektivitu u hodinek z různých cenových hladin, o tom, jak krásně mluví o své ženě... vzhledem k tomu, že má drobnější zápěstí, spoustu z jím vybraných kousků bych radostně nosila i já. :-) Zkoušela jsem i jiné, ale on je mi projevem nejmilejší. A pak Teddy Baldassarre. Tyhle dva sleduju (zatím, jsem zelenáč) nejvíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tady Archieluxury o TGV...

díky za link. Tyjo, já samozřejmě nejsem schopný posoudit relevantnost sdělení toho prvního videa, ale způsob podání informace je pro mě naprosto nestravitelný... :-D.  Jenak sdělení, které chce předat opakuje 10x dokola a to množství vulgarismů mě docela odrazuje. Na druhou stranu chápu, že ten ultra trapný humor má něco do sebe a že ho to musí hrozně bavit dělat. Třeba se ještě někdy na něco mrknu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z Archieluxury je mi fyzicky úplně zle. ani jedno video jsem ještě nedokoukal. to je všechno úplně špatně, slovník, projev, vkusa apod. ale tady má asi bohužel pravdu, že se jedná o nějaké copyright issue. z TGV kanálu bylo staženo video s review Grand Seiko. a možná i nějaké další. podle mě ho ale někdo musel naprášit. Možná doplatil na sve hracickarstvi a snahu co nejlépe svá videa doložit a zpestřit doplňujícím obrazovým materiálem. Ale 3 mesicni banán je dost drsny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho při tvorbě svého prosincového videa na GS limitku pro US trh (https://www.grand-seiko.com/us-en/news/pressrelease/20181009) použil nějaké obrázky z instagramu bez svolení autora. Obecně se to děje na youtube naprosto běžně a nikdo to neřeší. Každopádně když se na to přijde, youtube má nějaká pravidla jak postupovat a jak přestupek hodnotit. Problém jsou opakovaná porušení autorských práv. Ale podle mne se musí dát vždy nějak domluvit. V prvé řadě je stažení nebo oprava videa. To se tady stalo. Přesto byl kanál pozastaven (ale nebyl zcela zrušen, což je dobrá zpráva). Je to nějaké divné. TGV byl v poslední době dost rýpavý do některých značek (např. Daniel Wellington - ale tohle video tam zůstalo) a některé značky naopak dost protěžoval (např. NTH...). Tak to asi někoho začalo štvát... 

Chápu to dobře nebo vyprávím bludy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...