Přejít na obsah

The Urban Gentry Channel


Melly

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro začátečníka dobré rady. Kdybych jeho kanál prošel loni, ušetřil jsem si nákup indické lidové tvořivosti. Ale zase mám kalibry na hraní. Zmiňovanou zálibu v mikrobrandech také nesdílím. Je vidět, že tím žije a tak mu člověk hodně odpustí.

 

Odesláno z mého FRD-L02 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha ha, nad koupí dřevěných hodinek jsem uvažovala. Ještěže JEN uvažovala.

Mně asi jedna indická lidová tvořivost přijde brzy, jen to nebylo od Inda na eBay, ale od nějakýho Pražáka na Aukru. No nic.

Jsem ráda, že je v pořádku a zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledním videu radil nekupovat "overhyped" hodinky, kde jmenoval i modré alpinisty od hodinekee (SPB089). Jasně, prodávat je za více než dvojnásobek je asi šílenost, ale jsme zvědav, zda ten hype třeba za rok či dva opadne... Stejně jako u některých modelů Rolex, ale na to jsou tu už jiná vlákna. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • Po roku...

Jj někde jsem zaslechl, že je marod. Taky odebírám, ale příjde mi, že od té doby co se spolčil s Watchboxem to trošku ztratilo na neutralitě. Chápu, že WB je chlebodárce, ale nemusel by to tak okatě procpávat. Mě teď začala bavit Jenni Elle :-)

https://www.youtube.com/channel/UC4TLvsSDZQb-TBrhDID3jPg/videos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Jenni Elle není špatná ale je to takový generický a připadá mi že spíš o dražších kouscích. Jsou asi jinak zaměření.

Na ty scénky s dinosaurem nebo lékem na watch snoba to nemá:-)

Líbí se mi ta její germánská angličtina spíš než obsah. Nemyslim to zle. Mám ten přízvuk rád.

Pak ještě Timeteller mne docela baví i když ten už je na mne dost afektovaný. Ale má zajímavé postřehy a má svůj vkus což se cení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera na TGV - zacatek nove ery. Jsem zvedav a doufam, ze Hugo se dostane z lochu 😂.

Jinak Jenni mam taky rad spis kvuli tomu zvuku nez kvuli tomu, co rika o hodinkach...je to takovy mily osvezeni po vsech tech chlupatych rukach.

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je vlastně jedno i kdyby si kupoval odběry. Je to jako reklama. Všichni víme že na netu stejně jako v reklamách je plno lží a polopravd. Každý chce vydělat ne?

Hodnotím jen baví x nebaví. A on mne baví a mluví logicky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tyhle hloupé řeči a naznačování se mi tu nelíbí. Je to nešvar všude ale tady si to líbit nenechám.

Snažíš se to prezentovat tak jako bych tvrdil že pokud se na něčem vydělá tak se smí i podvádět.

Já jsem jen řekl že kupování odběrů vnímám stejně jako reklamu. Stejně jako nějaký herec chválí rohlíky který normálně nekonzumuje tak si někdo zaplatí odběry i když reálně ho ta "firma" nebo "diváci" nesledují. Nebo reklama není taky podvod? Svého druhu ano.

Pokud nesouhlasíš napiš to normálně bez jízlivosti a trapného hodnocení. Stejně jako jsem to napsal já v předešlém vstupu.

Ani nevím zda je to nějak právně upraveno s těmi odběry.

To je vše co k tvé jízlivé a hodnotící poznámce napíšu ať moc neplevelím jinak dobrý vlákno.

Omlouvám se ostatním ale nemám tohle manipulativní naznačování ,které ani není k tématu ale k jinému členu fóra, rád.

 

Upraveno uživatelem JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...