Přejít na obsah

Hračky našeho dětství


leon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 232
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak tu násobilku jsem měl taky, jen místo těch válečků tam byly klasický banánky............no a jednou když rodiče ještě spali jsem dostal nápad.

Tatík měl takovou plechovou krabičku od Indického čaje kde měl náhradní žárovičky do baterky a já coby budoucí vědátor a objevovatel jsem ty banánky nasunul do záuvky na 220 a hrozně se mi líbilo jak ta žárovička blikne jako blesk......tak jsem si hrál do tý doby než došli ty náhradní žarovičkyv tý krabičce......

tatík se pak hrozně divil, proč jsou všechny tak krásně stříbrný........o ničem jsem samozřejmě nevěděl...... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu násobilku jsem měl taky, jen místo těch válečků tam byly klasický banánky............no a jednou když rodiče ještě spali jsem dostal nápad.

Tatík měl takovou plechovou krabičku od Indického čaje kde měl náhradní žárovičky do baterky a já coby budoucí vědátor a objevovatel jsem ty banánky nasunul do záuvky na 220 a hrozně se mi líbilo jak ta žárovička blikne jako blesk......tak jsem si hrál do tý doby než došli ty náhradní žarovičkyv tý krabičce......

tatík se pak hrozně divil, proč jsou všechny tak krásně stříbrný........o ničem jsem samozřejmě nevěděl...... :lol2:

To jsi ještě dopadl dobře.Já jsem, asi jako šestiletý, strčil dva hřebíky do zásuvky.

To byl hukot! Mrsklo to se mnou asi o dva metry dozadu a táta pak tu zásuvku v kuchyni zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl kdysi na burze veteránů, za pincka 8 litrů a za rezavou ukrajinu 2 litry...

 

Asi takhle zhruba... Možná k tomu je i to dříví... https://ostatni.bazos.cz/inzerat/95405008/Kola-Ukrajina.php

 

E: ale aspoň sem nezlenivel a do hospody 700 m jezdím furt na kole... Babeta pojízdná a abych se nestyděl na tom vyjet 10 tisíc :D

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 40 letech jsem ji vytáhnul

ta původní (první) měla jiný logo ....... já to nikdy nesložil ..... dvě patra a kousek a byl sem v koncích :D ........modrýho hada mám taky někde na chatě, ale ten byl trapnej

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co mám doma.

Auto Interkosmos jezdí cik-cak po podlaze, po nárazu změní směr. Na kapotě se otáčí anténa, za kabinou bliká žárovka a nad ní levituje polystyrénová kulička. Překvapivě po těch letech není ztracená. Auto je na plochou baterku a při jízdě dělá pěknej rámus.

 

post-33141-0-84415000-1544081517_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...