Přejít na obsah

Hračky našeho dětství


leon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 232
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem našel pár obrázků z historie...

Oblíbená trojkolka, která už tu byla představena

post-5787-0-91586200-1544888171_thumb.jpg

 

a neoblíbené auto Meteor (vánoční dárek), které mi přivezl táta, když byl v lázních v K. Varech. Já byl v očekávání nějakého angličáka a on dotáhl toto. Fotka s vynuceným úsměvem - musel jsem projevit radost z dárku  :) .

Myslím, že mi dlouho nevydržel (po několika mých crash testech).

post-5787-0-78009000-1544888458_thumb.jpg   post-5787-0-77414900-1544888537_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co mám doma.

Auto Interkosmos jezdí cik-cak po podlaze, po nárazu změní směr. Na kapotě se otáčí anténa, za kabinou bliká žárovka a nad ní levituje polystyrénová kulička. Překvapivě po těch letech není ztracená. Auto je na plochou baterku a při jízdě dělá pěknej rámus.

 

attachicon.gifIMG_20181204_172945.jpg

To jsem mel. Paradni vzpominka....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co mám doma.

Auto Interkosmos jezdí cik-cak po podlaze, po nárazu změní směr. Na kapotě se otáčí anténa, za kabinou bliká žárovka a nad ní levituje polystyrénová kulička. Překvapivě po těch letech není ztracená. Auto je na plochou baterku a při jízdě dělá pěknej rámus.

 

attachicon.gifIMG_20181204_172945.jpg

to jsem taky měl...tyjo, jak člověk úplně zapomene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  obojí jsem měl také,i když tříkolku maličko jinou,hi.

Koukám,že už asi taky nebudeš zrovna nejmladší ;),a teď nevím jestli napsat bohužel nebo bohudík :unsure: :D.

 

Jak se říká šest křížků na krku jsem dovršil letos, ale jestli bohužel nebo bohudík.... na jednu stranu si říkáš, tak zaplať, že jsem se vůbec dožil a na druhou zase, hergot, kdyby tak bylo alespoň o 20 míň  :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to bylo podobně. Holka od sousedů jezdila na tříkolce, zatímco já jezdil tímhle.

To je ale už nějaká moderna ne? Vypadá to na plastovou karoserii, to já tahal poctivý plechy...z kterýho je to roku (cca)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...