Přejít na obsah

OWG Club


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Já jsem si to právě děsně užíval. Ta korunka se skvěle drží a natahování je radost. Navíc 70h rezerva chodu, takže když dva dny nenatáhneš, nic se neděje. Hned pak jsem obul Moony a to byl, co se natahování týká, docela šo . Až jsem si říkal, jestli se v Moonech něco nepokazilo, jak to šlo ztuha a přes ty chrániče korunka nejde pořádně chytit. Prostě rozdíl no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 244
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník Ondra

Tak to chapu, ze jsi si uzival ten rozdil. Ja prave z doby, kdy jsem mel cca pred 10 lety moony, mam k manualu neprekonatelnej odpor. A ackoliv jsou moony krasny a legenda, tak pro pro me "no go" ☠️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Daemonultimate napsal:

Ještě nedávno se mi točilo ve winderu šestero hodinek a další čekaly v hodinkovnici na protočení. A najednou, konec, sbalit, rozdat prodat a owg. Užívám si to ;)

No tybláho...co jsem tak registroval, tak jsi měl dost pěkných kousků jestli se nepletu. Co to, že jsi skončil u digitálek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ja jsem mel restarty celkem pravidelne. Jeden rok i prakticky bez hodinek. Ale zpatky k peknym mechanikam me to vratilo vzdycky. Jenom je clovek uz opatrnejsi v nakupovani... Vkus uz je tak nejak vytribenej 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim souhlasim, časem jsem se dopracoval k jedněm hodinkám a i když mám nutkání něco přikoupit, bylo by mi potom líto těch druhých doma, že je po takové době nechávám ležet. A ruku mám jen na jedny, takže si ten případný nákup vždycky vnitřně zruším a koupim si něco jinýho na jiné koníčky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tak ja taky dlouho odolaval. Pak jsem si ale koupil na behani Suunto (a nelituju, jsou super), a pak "druhe levnejsi mechaniky" na prilezitosti, na ktere se Omegy nehodi. Tim ale koncim 🙈🙉🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2020 v 16:37, Ondra napsal:

Tak to chapu, ze jsi si uzival ten rozdil. Ja prave z doby, kdy jsem mel cca pred 10 lety moony, mam k manualu neprekonatelnej odpor. A ackoliv jsou moony krasny a legenda, tak pro pro me "no go" ☠️

Já si taky vždycky při natahování Moonů říkám, že to přece nemůže bejt normální... Měl jsem dvoje a oboje stejný. Natahovat ty Hamiltony je pak normálně radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Když se rozhoduju, co vzít na ruku, vždycky u toho náhodou leží tyhle Victorinoxy a volají: vezmi si nás, jsme dokonalé :) a tak je už skoro rok poslouchám... Ocelové inoxy jsou těžké kladiva, ale tohle je úplně něco jiného, v karbonu jsou jako pírko a paracord je moc pohodlný. Vlastně jsem každý den překvapený, jak mě dokáže uklidnit low-end quartz ve vychytaném pouzdru.

 

 

Fotor_158835305437355 (800x600).jpg

Fotor_15909609299395 (800x799).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...