Přejít na obsah

OWG Club


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 244
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

...... ale honzo, ty a tady v tomhle vlákně? Víš :lol2: , správného smajlíka jsem nenašel....

:) tak ono je to od 9kusu k OWG fakt asi kosmicky daleko, ale ty 36ky maj k idealu hodne blizko. No nic, jdu hledat dal neco z 1971, ty mi porad jeste chybi :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já do přesné "definice" OWG úplně nespadám, hodinek mám víc, ovšem jelikož 80-90% času nosím jedny, které vlastně splňují vše co chci, tak si něco jako OWG připadám. Jiné hodinky vezmu jen aby nebyla úplná nuda, ale klidně bych se bez nich obešel. Nemám tedy absolutně problém s tím, mít skutečně jedny jediné.  Naopak jako takový hodinkový ideál v případě více hodinek vidím 3 kousky, které pokryjí vše a ke kterým bych se jednou rád dopracoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já do přesné "definice" OWG úplně nespadám, hodinek mám víc, ovšem jelikož 80-90% času nosím jedny, které vlastně splňují vše co chci, tak si něco jako OWG připadám. Jiné hodinky vezmu jen aby nebyla úplná nuda, ale klidně bych se bez nich obešel. Nemám tedy absolutně problém s tím, mít skutečně jedny jediné.  Naopak jako takový hodinkový ideál v případě více hodinek vidím 3 kousky, které pokryjí vše a ke kterým bych se jednou rád dopracoval.

 

Ja to mám podobne. Najlepšie to vystihuje Siwiho výrok, že má jedny hlavné hodinky a potom ostatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já do přesné "definice" OWG úplně nespadám, hodinek mám víc, ovšem jelikož 80-90% času nosím jedny, které vlastně splňují vše co chci, tak si něco jako OWG připadám. Jiné hodinky vezmu jen aby nebyla úplná nuda, ale klidně bych se bez nich obešel. Nemám tedy absolutně problém s tím, mít skutečně jedny jediné.  Naopak jako takový hodinkový ideál v případě více hodinek vidím 3 kousky, které pokryjí vše a ke kterým bych se jednou rád dopracoval.

 

Mám to podobně, nosím jedny takovým způsobem, že při obvyklé dvoudenní rezervě ještě nikdy nebyly ve windru. Z ruky se dostanou hlavně na sport, kam nosím baterkáče. Ještě mám téměř výhradně v krabičce SMP, které v podstatě nenosím, ale nejsem schopný je dát do prodeje, protože by mi bylo líto se jich zbavit - chleba to nežere, cena spíš roste a už nikdy bych je coby první majitel nesehnal.            

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestě větší pí-ovina než OWG. Vedl jsi vůbec někdy, člověče nešťatná, komunikaci po vysílačce? Loď, letadlo, angličtina ... ?

 

:cheers:

Hehe, tu hlášku mám z hollywoodských filmů, ale asi moc nefunguje, když jsem zpět v tomto vlákně :-) každopádně loď ani letadlo nevlastním a i když má žena má opačný názor, tak se na to ani nechystám, protože můj den má jen 24 hodin a stojím rád nohama na zemi ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tady zaznělo úplně všechno, co bych ke svému vztahu k hodinkám sám chtěl napsat. Cítím se jako OWG, ačkoliv samozřejmě nemám jen jeden kousek. Ale vždycky tu jsou jedny - už zmíněné - hlavní hodinky, které jsou na ruce každý den, aby se mnou žily a byly součástí mojí identity. 

 

Teď už rok a čtvrt plní tuhle funkce TH Aquaracer 300. Občas je na pár hodin nahradím Géčky v situacích, kdy se bojím jejich poškození. Zbytek je jenom na takové to domácí mazlení.

 

post-437-0-17464900-1542925811_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem absolutni OWG uz dlouho (mesic, dva?) a OWG ze jsem mel i jine hodinky, ktere jsem nenosil jsem cca od cervence. Dokonce jsem chvili uvazoval o tom prejit do klubu NWG, ale asi bych to dlouho nevydrzel. A motivaci mit toho vic absolutne nemam, Cartiery zvladaji vse a na vylozene drsne aktivity si hodinky sundavam a delal jsem to i u tech levnejsich hodinek.

post-1304-0-39307800-1542977972_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...