Přejít na obsah

Základní typologie kupujících


Kid_A

Doporučené příspěvky

 

Aha, sem si seděl na vedení. :lol2: Já měl za to, že je to myšleno vážně. To je tak, když člověka nevidím tváří v tvář, což mě většinou trkne... Nepoznám občas z textu, jak to dotyčný myslí. Chybí tam totiž emotikony...

jojo, bylo to mysleno ironicky. Muj nazor je, ze prodavajici ma svatosvate pravo prodat komu uzna za vhodne ( poradi navzdory).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kide, že ty máš rýmičku a ležíš v posteli? Jinak si tuhle esej obsahujicí vic než jednu větu neumím vysvětlit! :D

 

Ale jinak dobrý - sice se většinou snažím být mezi džentlmeny, ale v připadě dvou poptávek, kdy byla touha silnější než rozum, jsem se našel i mezi střelci...

 

Zapomněl jsi na kategorii kupců, kteří se ozvou první, mají největši a nejserióznější zájem na světě, nic neni problém; člověk jim odepíše, ze hodinky jsou teda jejich, a kupec se odmlčí navždy... tím se dá prodej solidně zabít...

 

Edit: typo

tu kategorii jsem mel v puvodnim draftu jako Mlčiči jehňátek. A je to podle me podkategorie Střelců :)) Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EURoskeptici

 

Jedna sa o kolegov postihnutych bakteriou Valutofobia Vulgaris v jej najcastejsej stredoeuropskej mutacii. Postihuje jedincov s oslabenou financnou imunitou alebo vrodenou predispoziciou (ludovo tzv. derave koleno). Postihnutie sa prejavuje odporom k cudzim valutam, casto spojenym s iracionalnymi mentalnymi reakciami. Bakteria odolava vsetkym znamym liecbam, pri dlhodobej expozicii su nasledky trvale. Vzhladom na castu frekvenciu vyskytu v strednej Europe sa tato choroba marginalizuje. Hoci nejde o fatalne ochorenie, v odbornych kruhoch sa ma za to, ze u postihnuteho dochadza k trvalemu znizeniu kvality zivota. Liecba spociva vo vyhybani sa spustacom neziaducich reakcii a umiernenom nakladani s financiami vseobecne.

 

Najcastejsim spustacom EURoskeptickej reakcie je cena hodiniek stanovena iba v EUR, kde chcu EURoskeptici zasadne platit ceskymi korunami v (pre nich najvyhodnejsom, ale inac uplne nerelevantnom) najnizsom devizovom kurze predaj. Ked im predavajuci oznami svoju volu prijat akukolvek volne zamenitelnu menu prepocitanu vzorcom obsahujucim kurz valuta nakup (takym aky mu realne naparia v banke pri prepazke), nastava prudka implozia mikrosveta kupujuceho, nezriedka sprevadzana dystropickymi obrazmi kolapsu jeho osobnych financii a fantazijnym bluznenim. V 8 pripadoch z 10 nasleduje uzavretie sa do seba spojene s prejavmi ako "pres to vlak nejede" alebo "jsi opravdu zlej". V pokrocilejsom stadiu moze byt spustacom aj bezny bankovy poplatok za prevod. Odbornikmi odporucana prevencia v podobe multimenovych cenoviek v predajnych vlaknach pomerne ucinne znizuje vyskyt neziaducich reakcii (az o cca 80%).

skvele! Taky tam patrim :))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, sem si seděl na vedení.  :lol2: Já měl za to, že je to myšleno vážně. To je tak, když člověka nevidím tváří v tvář, což mě většinou trkne... Nepoznám občas z textu, jak to dotyčný myslí. Chybí tam totiž emotikony... 

To by nepomohlo - si vzpomeň na Kidovo poker face :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moji nejoblíbenější jsou takové ty, zítra ti napíšu jak se domluvíme, ok, borec se pár dní neozve a pak v nové SZ nabídne něco do výměny. Obecně lidi co nejsou schopni dodržet deadliny k vyjádření kterou si učili sami mě hrozně sere.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

mě nejvíc pobaví, ideálně ihned v prvním příspěvku prodeje výhružná informace "slevy nebudou", "slevy nečekejte, to raději zůstanou doma", "pevná cena" ... :-)

jojo,hlasky prodavajicich by si zalouzily vlastni vlakno:-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte by tam mohol byť:

 

NOS-hunter

 

Preferuje nenosené "time capsule" kúsky za ceny kovu z ktorého sú urobené. Raz kúpil v bazáre za 675 Kč absolútne nenosené hodinky značky XY (málo známa, ale veľmi kvalitná, robila sa celých 7 rokov a fabrika bola len 50 km vzdušnou čiarou od miesta, kde žije nemanželský syn vnuka zakladateľa Rolexu) a odvtedy má jasno aký stav požaduje za akú cenu.

 

Každý škrabanec na ponúkaných hodinkách (zvlášť na neleštených vintage), ktoré chce kúpiť ho bolí na duši aj na tele. Ale je to veľký človek a je ochotný ich u seba zaparkovať a zbaviť predajcu tej ťarchy.  Ideálne ak sa cena delí počtom škrabancov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,hlasky prodavajicich by si zalouzily vlastni vlakno:-)))

To už tady bylo a pěkně se to zvrhlo. Ale byla to sranda:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/98771-kliš�-a-fráze-z-prodejních-inzerátů/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvodem pro založení tohoto zbytečného vlákna je nějaká nedávná flustrace? Něco se nedaří prodat, koupi, něco uteklo?

Pro mně žádny vlákno, který mě pobaví, není zbytečný. "Flustrovanýmu" Kidovi timto dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mnohé to sranda byla :-) jen některým temperamentnějším kolegům málem praskla v mozku cévka z toho jak moc to prožívali :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě napadla ještě jedna sorta. Ačkoli jestli sem vlastně patří...

 

Follower

Monitoruje přes fci Sledovat téma vše, co se v prodeji šustne, ale téměř s jistotou konstanty Ludolfova čísla nic nekoupí, ikdyby to nakonec bylo za polovic.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnidopich by nebyl?

 

Já vim, to jsme tu všichni. Ale měl jsem čest s kupujícím, co mi vyčítal, že barva je moc barevná a předmět prodeje plní až moc svůj účel. :)

Tak samostatna kategorie jsou i "Hlídači cen" :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě napadla ještě jedna sorta. Ačkoli jestli sem vlastně patří...

 

Follower

Monitoruje přes fci Sledovat téma vše, co se v prodeji šustne, ale téměř s jistotou konstanty Ludolfova čísla nic nekoupí, ikdyby to nakonec bylo za polovic.

skvele za Followery :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Důvodem pro založení tohoto zbytečného vlákna je nějaká nedávná flustrace? Něco se nedaří prodat, koupi, něco uteklo?

Mě to také přijde jako sranda vlákno, ale chtěl jsem se zeptat čo znamená slovo nebo pojem "flustrace"? Dík.

Upraveno uživatelem BlackPanter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...