Přejít na obsah

Základní typologie kupujících


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zatím nejvíc mne tu dostal oznamovač.

SZ: "Tak já ti řeknu, jak to bude: ty mi pošleš číslo účtu a já ti převedu o litr míň, než požaduješ!"

(hodinky po servisu AD ve funkčím stavu v kompletce za 15% pořizovačky)

tak tohle je krásná práce :-))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci, já jsem tady totální ucho. Ale baví mě "prodávám, nevím proč, rychle dělejte, než si to rozmyslím" a "níž už nepůjdu, to si je radši nechám" a za týden cena dolů.

 

Na druhou stranu mám pochopení pro ten pocit, že něco prodám a v zápětí se tluču do hlavy, že to byl nerozum. Jj, psychika ovládá tento zvláštní chronobundus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam rad ?silence?, kteri k prodavanemu kusu polozi 70 tisic otazek typu ?kolik delaji ve sklepe pri mesicku do plusu polozene korunkou dolu na hedvabnem salu?? Atd idealne v minimalne 5 SZ a pote napisou, ?diky, sice splnuji vse co jsem chtel, ale vlastne je nechci? - takovych tu zacina byt hodne.

 

Nebo ?falesni kupujici?, kteri vetsinou zacnou ?ahoj jsem prvni kdo pise, pokud ano urcite si je vezmu? a pokracovani probiha nasledovne:

 

P: ok, jsou tvoje, predani osobne nebo posta?

K: posta by byla lepsi nejsem z XY

P: ok, cislo uctu je, posli mi adresu

K: diky, nakonec si je nevezmu

 

A podobnych kategorii jsou mraky, sice mi prijde ze pomalu mizi kategorie ?debilove?, kteri byli typicti stylem:

 

Info: prodam hodinky za 70 tisic osobne/posta

K: kdyz mi je privezes na jizni Moravu tak ti za ne dam 42 tisic, pokud se mi budou libit

P: nejdrive odpoved typu, ze diky a ne, posleze radsi uz nic

 

No, ale co rozhodne ve velke mire porad plati, je ta nespolehlivost, nedrzeni slova, odmlceni se na XY dni atd

 

Paradoxne mi prijde ze plati to, ze cim levnejsi vec clovek prodava, tim vetsi problemy muze cekat, protoze u hodinek za kilo to jeste jde, ale u hodinek za bura je to obcas psycho.

 

Ale to je zivot, nastesti ted zadne hodinky prodat nechci, dosla mi zasoba Neurolu, tak by to mohlo byt nebezpecny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas, Wanderere, pravdu. Kdyz si clovek projde skrz hodnoceni, tak je to bud same pozitivni, nebo uz vylozene nejaky zasek. Hodnoceni tohoto typu tam chybi a je to asi spatne.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...