Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

Hele nebyl bych si tak jistý. Mě Tagy přijali do opravy s tím, že jsem "musel" podepsat papír, že reklamace může trvat až tři měsíce, protože se hodinky musí poslat do Švýcarska na výměnu strojku. Netuším, co by se stalo, kdybych to nepodepsal.

 

Kdyz to shrnu strucne:

 

1) Samozrejme, ze vim, ze na reklamaci je v CR ze zakona 30 dni. Pokud reklamace v teto lhute neni vyresena, ma kupujici pravo na odstoupeni od kupni smlouvy = muze pozadovat penize zpet nebo novy vyrobek

 

2) Podepsat samozrejme nic nemusis, zakon je zakon, tecka.

 

3) ALE, umim pochopit, ze u Bechyneho muzou byt v nevdecne situaci - mlynske kameny v podobe Tudoru a zakonu CR. U Bechyneho se ke me vzdycky zachovali fer, obcas pro me udelali i trochu neco extra, co nemuseli, cehoz si vazim.

Tudiz i ja k nim chci byt fer, a proto jsme se dohodli na kompromisu 2 mesice, ktere jsem jim podepsal.

 

 

@Perkusnik Fastridery jsou jedny z nejlepsich hodinek, co jsem kdy mel, a az zase budu mit zbytecnych "par zlatek", tak si je koupim znova.

Upraveno uživatelem krabicka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Treba navic uz budou s Inhousem a pak palec nahoru.

Mezi pravnickejma subjektama 30 dnu neplati, to je az pravnicka koncak. Takze u Bechyneho muzou byt i v nevdecne uloze. Plati ale ze si pravnicke mezi sebou diky dlouhodobemu smluvnimu vztahu snazi vyjit vstric a neprotahujou to

Fastrider s inhousem se 70h power reserve by byl fakt sen. Neumim si predstavit moc lepsich hodinek.

 

Jinak jasne, ja nejsem prevnicky subjekt. Otazka je, kdyby prislo na vraceni penez/nove hodinky, za kym by to slo. Z logiky veci by melo za Tudorem, ale otazka je, jaka je realita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podepsat muzes, ale upravu zakona o ochrane spotrebitele tim podle me nevyloucis.. Ale chapu, ze hodinky jako Tudor jsou vic nez jen normalni zbozi, takze k AD se asi budes chovat jinak nez u reklamace telefonu v Alze (zvlast pokud chces, aby k tobe v budoucnu pristupovali vstricne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fastrider s inhousem se 70h power reserve by byl fakt sen. Neumim si predstavit moc lepsich hodinek.

 

Jinak jasne, ja nejsem prevnicky subjekt. Otazka je, kdyby prislo na vraceni penez/nove hodinky, za kym by to slo. Z logiky veci by melo za Tudorem, ale otazka je, jaka je realita.

Rozhodne za Tudorem. Potrebuji distributory a pristup podle zakona prodejci moc prostoru nedava. A prave budouci spoluprace je casto duvod ke kulantnimu reseni reklamaci treba i pokud norma rika ze 'posunuti lunety je v norme'. Hele ja si kdysi rikal ze vyssi trida hodinek vylucuje nepresnosti. Tak kde sakra ta pridana hodnota je? Ve vylucnosti, ze v zasedacce pri porade moc lidi s lepsima hodinkama nebude? Toje prece blbyyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podepsat muzes, ale upravu zakona o ochrane spotrebitele tim podle me nevyloucis.. Ale chapu, ze hodinky jako Tudor jsou vic nez jen normalni zbozi, takze k AD se asi budes chovat jinak nez u reklamace telefonu v Alze (zvlast pokud chces, aby k tobe v budoucnu pristupovali vstricne)

Presne. Spotrebitelse nemuze vzdat svych prav podpisem cehokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes je to 60-ty den od podani reklamace. Je to zaroven posledni den, na kterem jsme se s Bechynem domluvili, a dneska v 17h mi prislo, ze reklamace je vyrizena. Muj Pelagos se vratil z CH a pry je opraven primo v Tudoru. Zitra si pro ne jdu, tak napisu dojmy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem si je byl vyzvednout. V Tudoru skutecne sesynchronizovali cifernik/rehaut/otocna luneta. Uz je to v poradku, prostym okem ani po soustredeni se nevidim zadne nesrovnalosti.

 

Dojmy:

U Bechyneho pristup v poradku, tam ani moc nema co byt spatne, oni jsou jenom prodejce, ktery odeslal hodinky do CH, a pak je prijal zpatky.

 

Hodinky jsem si uzil jenom par tydnu (takze spis neuzil), a pak byly 2 mesice v reklamaci.

Byt Tudorem, a zakaznik zaplatit 100+k Kc za luxusni hodinky, tak mu jako omluvu za to, ze mel defekt na tak drahych hodinkach, a ze bez nich byl 2 mesice dam nejakou pozornost... napr. aspon nejake pouzdro,

blbou propisku, nejaky hezky reklamni predmet, nebo i omluvny dopis by stacil, abych zakaznikovi ukazal, ze toto se nedeje casto, ze mi na zakaznicich a kvalite mych produktu velmi zalezi, a pokusil se

v ocich tohoto zakaznika zustat stale premiovym brandem.

 

Nicmene moje zakaznicka zkusenost sTudorem je uplne stejna, jako kdyz bych reklamoval v Batovi cvicky za 179 Kc - poslalo se na opravu, podrazku zalepili tentokrat uz poradne, a tady jsou opravene.

Vlastne zkusenost je jeste horsi, protoze na cvicky bych cekal max. 30 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pouceni, neresit kraviny:)

V této cenové relaci by to pro mě kravina nebyla :-).

 

edit: myslel jsem, že ta nepřesnost bude větší, toto bych asi neřešil.

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS to samý, nikdy nic. For those who value perfection. A když člověk reklamuje drobnosti, ještě je u všech za vola, že řeší kraviny. :) C'est la vie.

Co to znamena, ze GS to samy? Jako, ze jsi ho taky reklamoval, nebo ze je perfection?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamoval, kosmetický věci - křivá lumi, jednou i trochu blbě osazená GMT ručka po předchozím servisu, neptej se. Prý už jsem tam slavný jako "jeden pán, co furt reklamuje věci, které vidí jenom sám", ačkoli to tak neni. A taky jsem všude za vola. C'est la vie :)

 

P.S.: Ale už jsem vyzrál/zblbnul, malou šmouhu na ručičce GS diverů už řešit NEBUDU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem uz nekde psal, hodinky se daji poridit za 500 Kc, 5 000 Kc, 50 000 Kc, 500 000 Kc...

Ja osobne u tech nad 50 000 Kc ocekavam dokonalost. Kdybych mel tento problem u Festin, tak to taky asi neresim.

 

Takze za me reklamace detailu a "malichernosti" u takhle drahych hodinek je v poradku, protoze kdyz ne,

jaky je rozdil mezi hodinkami Fossil, Armani a Tudorem, Omegou, GS, atp.??

 

PS. Perkusnik, diky ;)

Upraveno uživatelem krabicka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...