Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Ne ne, nic nezmrvili, hodinky jsou flawless. :) Jinak co je pozoruhodne, jsou to prvni hodinky co jsem kdy videl, ze jdou rychleji (+2s) na boku (korunkou nahoru) nez ve vodorovne poloze (-1s) (cifernikem nahoru). Kazdopadne nejpresnejsi hodinky co jsem kdy mel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

dostal som sa sem lebo som sledoval predaj tychto konretnych hodiniek. Musim povedat ze uplne suhlasim s pristupom krabicku a teda ze to dal reklamovat. U hodiniek za par tisic eur musi byt vsetko 100%tne. Navyse, ak ludia prestanu vyzadovat urcity standard u cohokolvek, ten standard (kvalita) nasledne utrpi a znizi sa, takze ak chceme mat kvalitne produkty, treba taketo veci urcite riesit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 15 minutami, Peta-Biker napsal:

Asi nechápu, že indexy nejsou přesně s lunetou???

indexy na lunete nesedi s tema na armovacim krouzku. jednotlive indexy maji ruznou vuli vlevo a vpravo.

Do sekce Seiko s Tebou :)) seika jsem prave mel 🙂 a diky nepravidelne presnosti jsem je prodal 😉 

Jinak bych doporučil mrknout i na jiné značky, Rolex nevyjímaje, budeš koukat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, helit napsal:

a bolo to ozaj tak zlé? nezhoršuje to uhol? lebo pokiaľ nie si robot, na 100% presne rovno to neodfotíš. 

jj to bys mel pravdu, kdybych je nedrzel v ruce a nevidel to hned na prvni dobrou. pak jsem to vyfotil a tema carama naznacil co je spatne abyste videli co jsem ja videl v realu.

je mi jasny ze fotka z ruzneho uhlu muze zkreslovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...klasický nepovedený kus z výroby, vrátil bych to, budou to ale dohady...jednou mi taky řekli, ať nevymýšlím blbosti a soustředím se na něco jiného... :), takže to vypadalo, že si vymýšlím blbosti a na cenu to nemá vliv...ať se daří s reklamací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, moralles napsal:

jj to bys mel pravdu, kdybych je nedrzel v ruce a nevidel to hned na prvni dobrou. pak jsem to vyfotil a tema carama naznacil co je spatne abyste videli co jsem ja videl v realu.

je mi jasny ze fotka z ruzneho uhlu muze zkreslovat. 

keď si to videl voľným okom tak nie je o čom. Pravdepodobne nepodarený kus ako vraví rekib, ale dobrý postreh ohľadom toho že si na to proste treba dávať pozor pri kúpe, prípadne vypýtať druhý kus pre porovnanie a že sa to žiaľ môže stať aj u značiek kde by to nikto nečakal. Ako som už písal skôr, to neni Seiko za tri, štyri stovky, ale 10x drahšie hodinky, duplom keď je to Tudor. U Rolexu by to bolo (malo byť) automaticky neakceptovateľné a teda rovnako aj u Tudoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...