Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, mám doma Tudor BB, také mám problém že vrchí index na lunetě je značně vyosený. Přemýšlel jsem o reklamaci, protože člověk za tuhle cenu chce, aby to lícovalo, není to Seiko. Ale jelikož by se to muselo posílat do Švajcu a čekal bych na to asi 3 měsíce, rozhdl jsem se, že si to nechám srovnat, až s nějakou údržbou hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cavar21 Tak sem hoď foto...

Ono měsíc je lhůta na reklamaci, ale víme jak to dneska chodí. Tak to za měsíc nebude a vůbec bych se tomu teď nedivil. Ok, přijdu tam, že si teda jdu pro vyřešenou reklamaci, protože je poslední den zákonný lhůty. No ale když je tam nebudou mít zpět, tak se tím vyřeší co? V krajním případě si vydupu vrácení peněz. Ale co mi to řeší, když jsem do nich magor a chci je. Stejně bych neměl pokoj a za čas je sháněl znova.

Prostě Tudor se chce očividně vyprofilavat jako "ti co neumí rovně indexy". Asi bych to přidal k příběhu značky :D Jo, když mi to bude jó vadit, tak si je prostě nekoupím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja co jsem se takhle setkal se servisama, v posledni dobe, fungujou celkem normalne, kuryri taky.. jestli je to u Tudoru nejak kor blby, muze bejt, ale vpalit zakaznikovi rovnou trojnasobek maximalni lhuty kvuli blbymu krivymu indexu mi prijde bez dalsiho vysvetleni zvlastni. No ale buhvi jak to je.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radik napsal:

@cavar21 Tak sem hoď foto...

Ono měsíc je lhůta na reklamaci, ale víme jak to dneska chodí. Tak to za měsíc nebude a vůbec bych se tomu teď nedivil. Ok, přijdu tam, že si teda jdu pro vyřešenou reklamaci, protože je poslední den zákonný lhůty. No ale když je tam nebudou mít zpět, tak se tím vyřeší co? V krajním případě si vydupu vrácení peněz. Ale co mi to řeší, když jsem do nich magor a chci je. Stejně bych neměl pokoj a za čas je sháněl znova.

Prostě Tudor se chce očividně vyprofilavat jako "ti co neumí rovně indexy". Asi bych to přidal k příběhu značky :D Jo, když mi to bude jó vadit, tak si je prostě nekoupím.

 

Jsem teď líný fotit. Ale je to znatelné. Jestli je reklamace měsíc, tak to jsem teda prošvihl. Tudory maj záruku 5 let, tak jsem myslel, že se to vztahuhuje pod to. Každopádně asi s tím budu umět žít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, cavar21 napsal:

Jsem teď líný fotit. Ale je to znatelné. Jestli je reklamace měsíc, tak to jsem teda prošvihl. Tudory maj záruku 5 let, tak jsem myslel, že se to vztahuhuje pod to. Každopádně asi s tím budu umět žít :)

Lhůta na vyřízení reklamace je měsíc. Dát to tam s tím můžeš klidně poslední den toho 5. roku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Lhůta na vyřízení reklamace je měsíc. Dát to tam s tím můžeš klidně poslední den toho 5. roku ;)

Jo lhůta. Promiň, já to špatně pochopil. Myslel, jsem že tam s tím můžu přijít měsíc po tom co jsem je koupil. No jak říkám, štvalo mě to 14 dní potom, co jsem si toho všiml, teď už nad tím mávám rukou. Ale v budoucnu to teda srovnám :). Ale mám ještě jednoho známého, kupoval tudor gmt a vracel je, blbla datumovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fascinuje mě tady pár věcí - troufám si tvrdit, že denně mi projde rukama tolik hodinek,  že některým to neprojde za celý život a nevšiml jsem si u Tudoru ničeho co by vybočovalo z "normálu". 

 

Přijde mi, že největší problémy má Seiko a. Tudor, rozhodně tady na fóru určitě. 

 

Možná by bylo dobré kdyby i všichni "Rolexari" popsali své o kvalite výstupní kontroly lunet, armovaku, atd. 

Ale jinak přeju všem ať mají každé hodinky dokonalé na tisícinu milimetru.

 Melo by se rict, jak se kontrolují hodinky u výstupní kontroly,, že to není lupou ze dvou centimetrů...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...