Přejít na obsah

Tudor Pelagos - reklamace?


krabicka3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 197
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já měl Pelagosy troje, teď aktuálně LHD a nic špatnýho jsem nikdy nezaznamenal ... a to jsem fakt cimprlich. Je pravda, že jsem je vždy před nákupem prohlížel osobně, i to je výhoda nákupu u AD a ne přes CH24 apod. Za mě top hodinky, za top cenu na normální nošení :)

Upraveno uživatelem Jarett
oprava chyby v textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím no, přijde mi to taky jako zbytečněj hype, mám taky třetí Pelagosy a to jestli je hnutej index o 2 st nebo je důlek v lumi indexu mi je fakt jedno, protože se mi líbej hodinky jako celek a  když bude člověk chtít najde "vadu" na většině hodinek ve většině cenových relací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, někomu to třeba nevadí, bohužel nejsem to já. Jak najdu smítko prachu na ciferníku je zle. U hodinek za pár korun mi to až tak nevadí, protože se s tím dalo počítat. U hodinek za desítky tisíc mi to vadí. Smítko lze odstranit ale jakoukoliv jinou odchylku či vadu netoleruji. Dokud to bude většina přehlížet budou nás mít pořád za hejly a prodávat nám zmetky za plnou cenu. Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Tudory taky mini problém. U mých modrých Black Bay s Etou Indexy na číselníku mají rozdílnou luminiscenci. Kulaté indexy mají o trošku jiný bílý odstín a i při sebemenším světle začnou zeleně svítit. Trojúhelníkový na 12 a obdélníkové na 3,6,9 jsou bělejší a potřebují pro svit více světla. No a nejbělejší je luminiscence ruček, ta se spíše podobá těm na 12, 3, 6, 9. Že jsou celkově ručky a indexy jiné to bych pochopil, ale ty kulaté indexy jsou tam prostě jiný ovšem výrazně kvalitnější. Ten rozdíl se špatně fotí, takže si to domyslete. 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, cece, já tomu tady přestávám rozumět...

 

90% Breitling nových hodinek nejede v rámci COSC, pomijim další chyby..

 

Má tady někdo problém s přesností u Tudoru - inhouse, ETA??

 

GMT - ano evidentně první série měly problém , po výměně strojku nevím o nikom, kdo by měl znovu problém..

 

Omega s prvními coax neměla problémy?

 

Když ten Tudor stojí za hovno, proč se kupuje třikrát? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase nejak nechapu, co je spatne srozumitelnyho na popisu objektivnich vad u konkretnich hodinek? Nikdo tady nepise ze je Tudor spatnej nebo horsi nez kdokoli jinej, dyk to vlakno o spatne jdoucich brajtlich klidne zaloz/oziv, coax se tady taky iksrat resil..  holt ted frci Tudor:)

 Mne zas hlava nebere, proc by se ve vlakne o Tudoru resil Zenith.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Peta-Biker napsal:

Já si jen prostě nevšiml, že by se hledaly chyby u jiných značek, vypadá to, že nejvíce mrdek leze z výrobních linek Seika a Tudoru.

Máš pravdu předsedo, alespoň z mého skromného porovnání mi to taky tak vychází.

🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu Peťo. Každopádně myslim, že tady do té debaty o Tudor se hodně lidí zapojuje ne proto, že ho chtějí hejtovat, ale protože mají tuhle značku rádi, a tyhle "chybky" jim schází k dokonalosti (pokud něco takového existuje). Ja mel na své kusy štěstí, ale chápu, pokud někoho kosmetické odchylky na jeho hodinkach stvou. S těmi reklamacemi by to taky mělo být bráno s rozumem. Pokud musím nepřesnosti hledat mikroskopem nebo lupou, neřešit. Pokud to vidím na první pohled z půl metru, řešit. Možná měl někdo ve Švajcu špatný den a holt bude muset oželet prémie.

Upraveno uživatelem Tenglis
Pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je naprosto v pořádku vadný kus reklamovat. Je určitě v pořádku rozjet diskuzi nad průšvihem, kterým byla vadná 1. generace GMT strojků. Přijde mi divné (a na to asi Peta narážel), že se tu na základě několika málo vadných cifrů staví jedna značka do pozice výrobce šmejdu. Pokud se nemýlím, jsou tu zmíněné dva kusy, nedotažená lumi troúhelníkového indexu (to je určitě problém, a předpokládám, že AD obratem hodinky vyměnil) a křivý index pelagosů. Já to na těch fotkách moc nevidím, tam už je to citlivější ale budiž. Na základě těhle dvou kusů je Tudor postaven do pozice značky vyrábějící šmejdy, do které si přijde kopnout každý, kdo jde okolo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jen prostě nevšiml, že by se hledaly chyby u jiných značek, vypadá to, že nejvíce mrdek leze z výrobních linek Seika a Tudoru.
 
Už k tomu nic psát nebudu, páč já tomu nerozumim a nejsem objektivní.

Tak, záleží, jestli se myslí i nelícující luneta, pak by to u Seika docela platilo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že těch cifrů není zase tak málo. Jak jsem již psal, měl jsem troje Tudory a na všech byl problém. Než jsem koupil BB58 tak jsem projel spoustu recenzí na youtube a všiml jsem si stejného problému (chybějící lumi na indexu dvanáct) i tam. Namátkou video od watchfinder. Já do Tudoru nekopu, pořád je to moje srdcovka a mám je rád, jen poukazuji na problém, který je evidentní. Ten index na Pelagosech z úvodu vlákna by mě nechal chladným, ale tohle ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...