Přejít na obsah

Neumělé fotky hodinek


Kupa54

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Už delší dobu jsem v podstatě OWG.

Asi jsem našel hodinky, které splňují všechny moje požadavky. Když jsem je na jaře pořídil od váženého člena, myslel jsem si, že to bude jen další pokus, jenže... Zpočátku si trochu žili svým vlastním životem. Potom jsem je svěřil "panu hodináři" (Tondako) a ten je oservisoval tak, že mi teď dělají 15sec za měsíc. Zatím jsem je seřizoval jen při změně času. 

Prostě je to láska. V létě na oceli, pak na řemen. A je vystaráno. Trochu mám problém s překlápěčkou (není origo), prostě mě nepříjemně tlačí i když je na volno. Tak používám klasickou motýlovku (taky neorigo) a řemen BOB. Je to úžasně pohodlné. A na ruce sedí a už je vlastně ani nevnímám.

Tak jsem se svěřil a dám dvě dnešní fotky.

IMG_20201208_091208_034.jpg

IMG_20201208_091130_614.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Nejnovější přírůstek Tudor BB P01. Neskutečně pohodlné hodinky. Nevím, jak to v Tudoru udělali, ale jsou velký, těžký a sedí jak p.. na hrnec. Zpočátku jsem měl hrůzu ze saténového brusu a pak mi došlo, že to budou moje hodinky, sám si je poškrábu😇 Momentálně je nosím na originálním gumokoženém pásku a s vychytávkou, že je vlastně nasazen opačně, překvapivě dobře se to nosí. Přesnost v rámci COSC a parádní výdrž 70hod je to, co mi na nich imponuje.

P1020506.JPG

P1020504.JPG

P1020505.JPG

P1020501.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...