Přejít na obsah

Rolex a umývačky riadu :D


mi3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

55 stupňů a odmašťující prostředky na nádobí musí být pro těsnění hodně silný kafe - je mi těch hodinek docela líto. Vrazit to tam na teplotu do 40 C a bez prostředků mi ale u hodinek s dobrou WR přijde v pohodě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude záležet na materiálu těsnění - a nevidím to jako velký problém - teplotu snáší dobře, a tablety na mytí nádobí nejsou silné alkálie. Těsnění používané v technologiích jsou NBR,EPDM,VITON, a snáší teploty kolem 85°C proroztoky alkálií (NaOH, KOK) o koncentraci do 2%, případně kyseliny HNO3, H3PO do teploty 60°1 C koncentrace 1,2%.

specifikace-tesnicich-materialu-epdm-silikon-ptfe-viton-nbr.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude záležet na materiálu těsnění - a nevidím to jako velký problém - teplotu snáší dobře, a tablety na mytí nádobí nejsou silné alkálie. Těsnění používané v technologiích jsou NBR,EPDM,VITON, a snáší teploty kolem 85°C proroztoky alkálií (NaOH, KOK) o koncentraci do 2%, případně kyseliny HNO3, H3PO do teploty 60°1 C koncentrace 1,2%.

Krasne zhrnute... Ziadne drama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je správné položit otázku, jak je konstruováno vlastně těsnění, jeho usazení - primárně na tlak zvenku dovnitř, při sušení a teplotě mytí, je tlak opačný.

Takže tak.

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od prvního příspěvku sem se neskutečně nasmál, takže díky za pobavení všem přispěvatelům  :clap:

ale na rovinu přiznám, že jsem od začátku myslel, že je vše myšleno jako sranda a ono to z posledních příspěvků vypadá, že ne...  :jawdrop:

každopádně na tohle mám svoje hodinky až moc rád, takže ať už je celý vlákno myšleno jako ironie nebo ne, tak já svoje kousky takhle koupat určitě nebudu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další level by mohla být pračka se sušičkou ...... na 90 stupňů x 2000 otáček x 5 hodin sušení

 

Takovy, neplanovany, test absolvovaly me Damasko DC67 Si.

 

Teplotu, otacky ani delku presne nevim (odhaduju cca 5 hodin), kazdopadne standardni praci rezim na spodni pradlo plus suseni :)

 

Kozeny remen od Janka byl samozrejme uplne rozjebany.

Tim, jak byl slozeny remen sponou na dynku, zustaly na dynku nejake stopy od spony.

Vterinovka scitace resetovala na pozici 59, jinak scitac fungoval bez problemu.

Presnost hodinek po absolvovani teto pitchoviny zustala nezmenena.

Ta vterinovka me srala, takze jsem je poslal do Damaska na servis, kde vymenili vterinovku a neco udelali s dynkem, takze je jako nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...