Přejít na obsah

Rolex a umývačky riadu :D


mi3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nuže ...... mytí dokončeno

 

kdo se zaměří na detaily, tak jsou hodinky skutečně čistší ......zlato slezlo jako prd (před x po) ........ jestli hodinky jdou nevím ...... baterie je asi půl roku mrtvá a jinou nemám (vyzkouším příležitostně u hodináře)

 

každopádně jsem hodinky vyndal s tím, že se nedaly udržet v ruce (fakt to bylo dost teplý) ........ takže nevím jestli doporučit nebo ne ...... spíš bych se na to asi vysral, páč těsnění asi dostane dost zakouřit

 

 

hlavně jsem to dělal kvůli tý vodě, že jo ..... odborně jsem je otevřel a vevnitř je sucho (hodinky nejsou vodotěsné)

 

*dotazy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se podíváš hlavně na sponu, potažmo náramek, tak přípravku bylo dost :)

 

já jsem tím asi snad chtěl dokázat jenom to, co už tu pokoutně propaguji dlouho, že honba nad vysokou vodotěsností a vohrnovaní rypáku třeba nad 50M hodinkama nedává vůbec žádnej smysl

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tím asi snad chtěl dokázat jenom to, co už tu pokoutně propaguji dlouho, že honba nad vysokou vodotěsností a vohrnovaní rypáku třeba nad 50M hodinkama nedává vůbec žádnej smysl

Já udělal jednou test, že jsem doma hodil Primky do sklenice od okurek s vodou a odjel na týden na dovolenou. Když jsem přijel, tak Primky byly vyplněný jako olejový Sinny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...