Přejít na obsah

Barma pláče, cyklon zabil 22 tisíc lidí, 41 tisíc chybí


safi

Doporučené příspěvky

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/asie-...phtml?id=604469

 

Společnost Člověk v tísni vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc Barmě. Nashromážděné prostředky budou využity na zajištění základních životních potřeb zasažených osob. Přispívat lze bankovním převodem na konto sbírky SOS Barma 836 836 836/0300 u ČSOB či posláním dárcovské zprávy ve tvaru DMS BARMA na číslo 87777.

 

Sbírkový účet na pomoc Barmě otevřela také ADRA ČR. Finanční dary lze zasílat na bankovní účet 99619961/0300, variabilní symbol 444. Podpořit chystanou distribuci potřebné pomoci obětem katastrofy lze i zasláním SMS ve tvaru DMS ASIE na číslo 87777

 

 

Přispějete? Jedna SMS vás moc času ani prostředků nebude stát :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se to sem prense nehodi, ale je to otazka, ktera v sobe zahrnuje jak Barmu tak hodinky. Mama tam mozna odjede jako dobrovolnik a me v te souvislosti napadlo- nemel by nekdo nejaky tip na levne quartz, damske, s dulanim casem a v vzhledem k mistu urceni s primerenou WR? Muze byt asi i digi, ale spis rucicky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se to sem prense nehodi, ale je to otazka, ktera v sobe zahrnuje jak Barmu tak hodinky. Mama tam mozna odjede jako dobrovolnik a me v te souvislosti napadlo- nemel by nekdo nejaky tip na levne quartz, damske, s dulanim casem a v vzhledem k mistu urceni s primerenou WR? Muze byt asi i digi, ale spis rucicky..

 

Casio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jedny s dualnim casem - jeden digi a druhy na rucickach, WR100m a nejaky kraviny jako teplomer apod. Moc je nepouzivam, takze jestli pojede, tak mi napis, a jsou jeji ;)

 

No jeste to zdaleka neni jisty.. Barma tam pry zatim pustila jen thajce.. Takze se zatim nevi, jestli tam vubec nejaka lidska pomoc z CR pojede..

Ale diky za nabidku, pokud se situace zmeni, obratim se na tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mám obavu, že většinu případných darů/příspěvků,... spolkne místní vojenský režim :-(

 

V souvislosti s touto událostí jsem si vzpomněl na jeden vtip, ale je hodně, hodně drsný, proto posílám zašifrovaný, kdo na to má žaludek, ať si ho rozšifruje:

 

Ehzhafxb - mrzěgřrfraí, qrfrg gvfíp zegiýpu.

HFN: cbfíyázr qin zvyvbal qbyneů

Aězrpxb: cbfíyázr qin gvfípr cřvxeýirx, gřvprg cbwímqaýpu úcenira cvgaé ibql n gýz qibh frg mápuenaářů

Črfxb: cbfíyázr qrfrg gvfíp abiýpu Ehzhaů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslím, že člověk by měl pomáhat "doma"... Teď je hrozná móda pomáhat někde na druhém konci světa, ale doma je dost potřebných na které si nikdo nevzpomene... ono asi není dost cool pomoct bábě ze sousedství a přispět jí na pečovatelku... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně si myslím, že člověk by měl pomáhat "doma"... Teď je hrozná móda pomáhat někde na druhém konci světa, ale doma je dost potřebných na které si nikdo nevzpomene... ono asi není dost cool pomoct bábě ze sousedství a přispět jí na pečovatelku... :thumbsdown_anim:

Média totiž lidem řikaj, co je důležitý a co ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mám obavu, že většinu případných darů/příspěvků,... spolkne místní vojenský režim :-(

 

V souvislosti s touto událostí jsem si vzpomněl na jeden vtip, ale je hodně, hodně drsný, proto posílám zašifrovaný, kdo na to má žaludek, ať si ho rozšifruje:

 

 

Jemně mimo téma, ale hodí se to sem:

 

 

1s1c1u1c1x1c l00mťupcš00ačw 00p0m00ř ver :blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn, pomáhejte. Ale vzhledem k tomu, že na jednokonkretním případu vím jak tahle pomoca dálku dopadne se jen směju. Tady v ČR se vybralo několik mega na odsolovací zařzení pro černoušky. Černoušci mají zařízení x-let staré , vyrobí to vodu na slanou polévku. Lepší než nic, ok, ale prachy si rozebrali místní bosové. Fajn, posílejte místním bosům další prachy za které si koupí hodinky s větším počtem diamanů někde v Paříži... při troše štěstí koupí nějaké pěkné hodinky i vaší ségře která bude v Paříži na brigádě :D :D .. a samozřejmě se vykašlete na potřebné co mají problémy u nás v ČR... :D

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn, pomáhejte. Ale vzhledem k tomu, že na jednokonkretním případu vím jak tahle pomoca dálku dopadne se jen směju. Tady v ČR se vybralo několik mega na odsolovací zařzení pro černoušky. Černoušci mají zařízení x-let staré , vyrobí to vodu na slanou polévku. Lepší než nic, ok, ale prachy si rozebrali místní bosové. Fajn, posílejte místním bosům další prachy za které si koupí hodinky s větším počtem diamanů někde v Paříži... při troše štěstí koupí nějaké pěkné hodinky i vaší ségře která bude v Paříži na brigádě :D :D .. a samozřejmě se vykašlete na potřebné co mají problémy u nás v ČR... :D

Keby kupili len hodinky, tak to by nebolo az tak zle. Ibaze oni (myslim generalsku juntu) nakupia dalsie zbrane, pomocou ktorych potlacia akykolvek odpor. A ze nechcu pustit humanitarnych pracovnikov, ale chcu pomoc rozdelovat sami? Je to jasne - ludia budu vdacny tym, co im pomozu, tak preco si neurobit PR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak... takže posílejte DMS a jiné vymoženosti...prodloužíte tím život juntě a obohotíte několik orientálních boháčů... :)

Jak jsem napsal už nahoře, kdo chce pomáhat najde simožnost pomoci doma. I zde jsou lidé potřební, i tady lidé umírají sami, bez pomoci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel mám obavu, že většinu případných darů/příspěvků,... spolkne místní vojenský režim :-(

 

V souvislosti s touto událostí jsem si vzpomněl na jeden vtip, ale je hodně, hodně drsný, proto posílám zašifrovaný, kdo na to má žaludek, ať si ho rozšifruje:

 

Ehzhafxb - mrzěgřrfraí, qrfrg gvfíp zegiýpu.

HFN: cbfíyázr qin zvyvbal qbyneů

Aězrpxb: cbfíyázr qin gvfípr cřvxeýirx, gřvprg cbwímqaýpu úcenira cvgaé ibql n gýz qibh frg mápuenaářů

Črfxb: cbfíyázr qrfrg gvfíp abiýpu Ehzhaů

 

 

dobrá šifra - vodítka přímo v šifře, jednoznačné řešení :) šifrovací hry mám rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá šifra - vodítka přímo v šifře, jednoznačné řešení :) šifrovací hry mám rád :)

Ona to ani tak moc šifra není, pro "starší" uživatele Internetu (hlavně Usenet) jde o známou věc, používalo se to právě pro různé hádanky, aby se mohlo hned dolů napsat řešení. Právě proto, že nemá zaručovat žádnou bezpečnost byla navržena velmi jednoduše - jde o pouhý posun o 13 znaků (odtud název šifry "ROT13"), navíc funguje jen na základní písmena (tedy ne číslice, speciální znaky, diakritiku, mezery). Díky jednoduchosti šifry je možné použít stejný algoritmus pro zašifrování i dešifrování (jde přece o posun o půlku abecedy, pokud tedy stejnou zprávu dvakrát zašifruji, tak jí vlastně dešifruji - dva posuny o půlku rovná se posun o celou, tedy zpět na začátek).

Na www.rot13.com je interaktivní aplikace pro šifrování / dešifrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...