Přejít na obsah

Oris Big Crown Pointer Date 80


tmoris

Doporučené příspěvky

Zaujaly me pred casem v clanku a kdyz jsem si je prohlednul nazivo bylo rozhodnuto. Dnes mi dorazily a jsou opravdu paradni, uz se tesim, az je zacnu po Vanocich nosit :) Oris za me poslednich par let dela paradni kousky, docela by me zajimalo, jaka zmena se ve firme odehrala, ze se dokazali presmerovat od az obludne velkych potapek na tyhle propracovane dizajny.

 

IMG-0135.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, ty obludně velké potápky úspěšně produkují dál a za víc. Ale jsou super.

 

jasne, delaji, ale konecne je tam uplne jina svezi linka v te vyrobe.. prijde mi super ten smer kterym posledni roky jdou a co do vyroby pridavaji a za jake penize..

 

 

Pekny!

 

Jinak nepropracovali - Oris delal krasne pointerdaty vzdycky, asi si uvedomili, ze by byla skoda zahodit tradici.

Kor kdyz to je nadcasovy design.

 

4bcce5de-f1e3-4c64-9c45-0b6e978e1dfd.jpg

 

 

jj vim, proto 80let anniversary, ale dlouho to nedelali, takze by me fakt zajimalo, jestli tam maji nejake nove lidi, nebo jak se k tomuto smeru, ktery jsem v Orisu delsi dobu nevidel, propracovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc pěkný, taky jsem po nich koukal. Sympatický je, že dělají i klon ve verzi 36 mm, resp. tam jsou dokonce 2 varianty, ladies & gents, u nichž jsem po pravdě nepobral v čem se líší, teda kromě řemínku.

 

Jinak jenom malý odbočení, ze nějž se omlouvám. Docela mě z řady Big crown bere i limtka 1917 což je rok narození mýho dědy, tak si říkám, že by to byla celkem fajn připomínka.

post-29493-0-65091200-1544527690_thumb.png

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pod stromek jsem si dal dva darky, prikladam foto obojiho a pripisu par slov i do nozove sekce. Oris me neprestava fascinovat tim co tvori a tohle jsou hodinky, ktere si myslim, ze mam uz nafurt. Bere me ten zeleny odstin ciferniku, ke kteremu bude tmavnouci pouzdro stale hezci a hezci. Datum bez okna je mou srdecni zalezitosti a tohle vsechno v 40mm je proste ono :)

 

a82fc44ce87e2868181b767c14408de1.jpg

 

0e9a61671407ec31cb88c46ab488c83d.jpg

 

c36047ec91a120b5cad5438595f04f38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna kombinace, tak at dela kudla i hodinky radost!:) Ja chtel koupit Orisky 65 40mm, uz jsem je mel v kosiku a ze platim.. A i kdyz jsem psal 100% dobrej kod ze sms (posledni krok pri platbe), tak mi to stale hlasilo chybna pismena/znaky.. Pri tretim pokusu se karta zablokovala. Volam 24.12. kolem 22:00 do banky, at mi to odblokuji.. Nejde, neumime, pockejte 24 hodin.. Hodinky jsou samozrejme uz vyprodane.. Posledni dobou mam nejakou smulu nebo co.. 

No nic, jeste jednou gratuluji! :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna kombinace, tak at dela kudla i hodinky radost!:) Ja chtel koupit Orisky 65 40mm, uz jsem je mel v kosiku a ze platim.. A i kdyz jsem psal 100% dobrej kod ze sms (posledni krok pri platbe), tak mi to stale hlasilo chybna pismena/znaky.. Pri tretim pokusu se karta zablokovala. Volam 24.12. kolem 22:00 do banky, at mi to odblokuji.. Nejde, neumime, pockejte 24 hodin.. Hodinky jsou samozrejme uz vyprodane.. Posledni dobou mam nejakou smulu nebo co..

No nic, jeste jednou gratuluji! :punk:

Mam je z Oris butiku v Drazdanech, vyslo to levneji nez Koscom. Tak kdyztak zkus i mimo Cr.. A diky :)

 

Jsou fak parádní a navíc ti i super sedí. Kolik máš pls ruku? Jo, a kudla je taky moc pěkná,

Dekuju, ruku mam 17.5cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

jsou bezvadný, ...... vlastně, daleko lepší - gratuluji !! Fotky jsou ovšem poněkud brandově neujasněné :D  Tedy až na tu skvělou s leteckou kůží a sněhem. Výborně k nim padne ten sedlářský řemen. Kudla taky utěšeně povedená, jen nevím, co mě to ruší na tom brčálovém pytlíčku.......

 

jen jsem si chvíli zvykal na tu obrácenou šipku na datumové ručce.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou bezvadný, ...... vlastně, daleko lepší - gratuluji !! Fotky jsou ovšem poněkud brandově neujasněné :D Tedy až na tu skvělou s leteckou kůží a sněhem. Výborně k nim padne ten sedlářský řemen. Kudla taky utěšeně povedená, jen nevím, co mě to ruší na tom brčálovém pytlíčku.......

 

jen jsem si chvíli zvykal na tu obrácenou šipku na datumové ručce.

Diky diky. Ta obracena sipka mi tvarove neprijde ani tak jako sipka jako spis pul mesic, jako tomu je treba u JLC master moon s pointer date. Ta cervena protazena smerem zpet to na fotkach mozna trochu zkresluje.

 

Pytlicek mi prisel jako idealni futralek na nuz a az odlozim orisky, tak se chystam ponosit zase

Sd43 a budu sladen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...