Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 262
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Libor_OV napsal:

Ahoj všem, prosím, nejede náhodou někdo v nejbližší době z Jihlavy do Prahy? Potřeboval bych tam vyzvednout jednu hru (Lužická ulice) a dopravit ji do Prahy. Moc děkuji za případnou pomoc formou SZ. Libor

Pojedu, ale až za cca. měsíc. Kdyby si náhodou nikoho nesehnal, tak klidně můžu dovést. Ale to už je asi dlouho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Luban23 napsal:

Pojedu, ale až za cca. měsíc. Kdyby si náhodou nikoho nesehnal, tak klidně můžu dovést. Ale to už je asi dlouho....

Děkuji za nabídku. pravděpodobně se rozhodne zítra, ozvu se v každém případě, ať už to dopadne jakkoli. Děkuji.

Upraveno uživatelem Libor_OV
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel by se někdo z Karlových Varů kdo by měl v nejbližší době cestu směr Olomouc, Ostrava apod?

Nebo někdo se severu a východu Moravy kdo pojede směr K. Vary?

Potřeboval bych tam něco vyzvednout  a pak převzít někde v Novém Jičíně a okolí. 

Kdyby tu někdo takový náhodou byl a byl ochoten mi pomoci tak prosim SZ :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

potřebuju něco vyzvednou v Český Budějovicích a buď přivézt (Praha) nebo klidně poslat.

Pokud ano prosím SZ, spěchá

Díky moc

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahodou nekdo od Opavy nechysta se do Prahy? Potreboval bych tam vyzvednout svarecku cca 10kg, nova, cista, vonava, na benal prispeju, mam to 800km tam i zpet, to ted nedavam, diky moc

pripadne klidne nekam priblizit, kam bych si pro to lepe a rycleji zajel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nemá někdo cestu Praha - Ostrava (popřípadě někam poblíž - zkusil bych prorazit zátaras a dojet mimo okres) , potřebuji stáhnout z Prahy regálové repro (skladné) a na poštu si netroufám :-). Příspěvek na pohonné hmoty a nebo pitný režim zaručen.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Asi nemá cenu sem každý den psát, kdy kam jedu, ale jezdím úplně celou republiku. Začátek v Sudetech, cca 2x týdně přes Prahu a pak dle mého uvážení, obtýden jsem komplet 5 dní na cestách mimo domov... Když budete něco potřebovat, pošlete SZ a nějak to vymyslíme. Jo, mám osobák, žádnej kamion nebo dodávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ahoj mágové,

chci se optat, zda je zde někdo kdo se nachází na území Velké Británie a mohl bych mu nechat zaslat chronobalík na jeho adresu a který by mi eventuelně mohl dovézt do ČR, až pojede a nebo bych zajistil přepravu GB-CZ, pak by šlo jen o nalepení štítku a předání kurýrovi.. 

Veškerá odpovědnost jde samozřejmě na mou stranu a také bych se revanžoval něčím dobrým na zahřàtí;-)

Za zprávu do SZ vám předem děkuji. 

Lukáš
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tikzot napsal:

Ahoj mágové,

chci se optat, zda je zde někdo kdo se nachází na území Velké Británie a mohl bych mu nechat zaslat chronobalík na jeho adresu a který by mi eventuelně mohl dovézt do ČR, až pojede a nebo bych zajistil přepravu GB-CZ, pak by šlo jen o nalepení štítku a předání kurýrovi.. 

Veškerá odpovědnost jde samozřejmě na mou stranu a také bych se revanžoval něčím dobrým na zahřàtí;-)

Za zprávu do SZ vám předem děkuji. 

Lukáš
 

Síla  chmagu je neskutečná!!!

Moc díky za pomoc a velmi si toho vážím!!!

Je to vyřešené:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...