Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vážení, potřeboval bych příští týden ve čtvrtek odpoledne poslat sebe z okolí Prostějova do Prahy. Odjíždím na loď s posádkou, která nemůže jet přes můj obvyklý vyzvedávací bod v Brně a nechce se mi trávit čtyři hodiny ve vlacích s hadrem na hubě.

Nebudete mít někdo cestu, že byste mě s krosnou přibrali? Jsem čistotný a očkovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Nechystá se někdo z lidí, které osobně znám, tento týden na cestu Brno - Praha - Brno, nebo Praha - Brno - Praha, případně jen Brno - Praha? Středně velký balíček, odměna nebo lahvinka to jistí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyškov -> Praha, nebo Vyškov -> Hradec Králové.
Nepojedete někdo v dohledné době?

Bohužel se nejedná o zrovna malou věc, sadu 18” liťáku s pneu :) Pán zarytě trvá na osobním vyzvednutí. 

Kdyby byl někdo ochotný s tím pomoct, budu moc vděčný a revanž je samozřejmost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2021 v 12:29, TomNguyen napsal:

Někdo co bude mít Praha-Plzeň příští týden prosím ?

Já pojedu v pátek odpoledne (možná i ve čtvrtek) Hořovice -> Plzeň. Jsem ochoten se přiblížit k Berounu. Tak kdyby to náhodou pomohlo, ozvi se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 12. 2018 v 12:42, dtx napsal:

Jezdím každý týden Plzeň - Slovensko (až za Nitru) a zpět. Vyzvednout něco nejlépe v okolí dalnice mi nedělá problém.

Nabídka stále platí. Od začátku doby Covidový jezdím obvykle každý druhý týden (Plzeň-Praha-Brno-Bratislava-Trnava-Nitra a zpět).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív než to zkusím mezi kamarády z Blavy nechronomagory, nenajde se tu prosím dobrá duše, která v dohledné době pojede Batislava - Brno/Praha/cokoliv na moravě na sever od Brna... potřeboval bych přiblížit jedny hodinky :)

Rád se odvděčím nějakým kafepivoobědem

 

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Lamiczka napsal:

Dřív než to zkusím mezi kamarády z Blavy nechronomagory, nenajde se tu prosím dobrá duše, která v dohledné době pojede Batislava - Brno/Praha/cokoliv na moravě na sever od Brna... potřeboval bych přiblížit jedny hodinky :)

Rád se odvděčím nějakým kafepivoobědem

 

SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...