Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 267
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, najde se tu dobrak, ochotny privezt mi z Ceskych Budejovic do Prahy (nebo nekam blizko Prahy) sadu zimnich pneumatik ? Kdyz jsem koupil v Louda auto Tucsona, sada zimnich pneu (co k autum Hyundai dava) nebyla k mani. Ted pneu dosly na prodejnu, ale ja uz do Budejek prestal pracovne jezdit. No a prodejce je pry neumi "poslat" treba do Prazsky pobocky. Nez se s nima hadat, zkousim stesti tady.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2022 v 21:27, honza71 napsal:

Ahoj, najde se tu dobrak, ochotny privezt mi z Ceskych Budejovic do Prahy (nebo nekam blizko Prahy) sadu zimnich pneumatik ? Kdyz jsem koupil v Louda auto Tucsona, sada zimnich pneu (co k autum Hyundai dava) nebyla k mani. Ted pneu dosly na prodejnu, ale ja uz do Budejek prestal pracovne jezdit. No a prodejce je pry neumi "poslat" treba do Prazsky pobocky. Nez se s nima hadat, zkousim stesti tady.

Jestli se nikdo nenajde, tak z přepravců mužů na gumy doporučit toptrans.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2022 v 21:27, honza71 napsal:

Ahoj, najde se tu dobrak, ochotny privezt mi z Ceskych Budejovic do Prahy (nebo nekam blizko Prahy) sadu zimnich pneumatik ? Kdyz jsem koupil v Louda auto Tucsona, sada zimnich pneu (co k autum Hyundai dava) nebyla k mani. Ted pneu dosly na prodejnu, ale ja uz do Budejek prestal pracovne jezdit. No a prodejce je pry neumi "poslat" treba do Prazsky pobocky. Nez se s nima hadat, zkousim stesti tady.

Mám Mercedesa 500 sedan, tak nevím, jestli se to tam vleze, jestli jsou Ti pitomci schopni to pořádně zabalit do čista, tak je vezmu částečně do kufru a částečně na zadní sesle. Když si to domluvíš, tak se Ti pro ně zastavím, naložím a přivezu do Prahy. Ale podmínka je, ať to dají do čistého obalu. To by mohli zvládnout, lenoši, hlavně, že nejsou líní prodat auto :D ...

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, zkusím tu štěstí. Kolega z Moravských Budějic dává pryč hromadu časáků. Neměl by někdo náhodou cestu Moravské Budějky- Písecko, nebo Praha? Není to nijak urgentní, ale drobnou radost by to udělalo. Hezký večer a díky za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...