Přejít na obsah

Chronopošta


Maxel

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
před 7 minutami, M.K. napsal:

@Radimk Jsem k službám (v Plzni), ale jak moc to chvátá?

V Electrovorldu jsou Aplewatche sedmicky v Aki, na Borech a v Olympii. Zablokuje si je tam, platit se musi na prodejně, tak bych ti poslal finance a na tobě by potom byla cesta tam a ještě na poštu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Kolegove,

prosim, nekdo z Hodonina, ci zitra v Hodonine kdo by mi byl ochoten vyzvednout a zaplatit (a posleze poslat) neco v Electroworldu?
Do 2k (zaplatim obratem). Je to rezervovane na 24h, tedy zitra do zaviracky, pak to pada..

Problem je, ze to neposilaji/nejde dorucit pres e-shop.

Jedna se o vystavene/rozbalene zbozi, tedy bych zaroven poprosil o "vizualni" kontrolu.

Moc diky, M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

 

Nepojede někdo do Curychu nebo Bernu? Nespěchá to klidně do konce roku. Případně nemá nikdo dobrého známého švýcara, který sem pravidelně jezdí? Dost mi na tom záleží, předem dík za případné upozornění.

Pokud ano blíže v SMS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Kolegové, potřeboval bych dostat z Trutnova do Brna předmět cca 70x70x50?? (nic těžkého- al rám se světelnou rampou). Nemá někdo cestu?
Nebo aspoň vrámci východních Čech z Trutnova do V.Mýta, Chocně - zbytek cesty bych už dokázal zařídit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, zkusím dotaz - nepojede někdo v tomto týdnu trasu Praha - Žatec? Potřeboval bych přepravit hodinky ( teda balíček cca 0,5 kg o nicotných rozměrech )? Vše přes SZ, byl bych velice vděčen. Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...