Přejít na obsah

předvánoční flame


YPO

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 847
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

u nás v práci máme jednoho takovýho co se furt směje ...... nikdo neví jak se jmenuje ..... a když se o něm bavíme tak říkáme ..... "no přeci ten ....ten blbej jak se furt směje" ....... si mi to připomněl

 

Tak to bude asi majitel nebo ředitel firmy a je furt vysmátej, jak tam na něj lopaťáci makaj ne?  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vždycky zajímalo, proč je tu tolik lidí vysazených proti značkám jako steinhart, davosa, tisel nebo parnis. vždyť si kupuju po technické stránce úplně stejně kvalitní hodinky, prostě jako kdybych si od rolexek odmyslel přirážku za značku a nechal jen výrobní náklady. však ty jsou stejné jak u parnisu tak u rolexu - navíc dneska to stejně všichni nechávají vyrábět v číně. nejspíš to je stejná linka, jen prostě přes den bouchají rolex a v noci dělaj ty samé pozdra ale bez loga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vždycky zajímalo, proč je tu tolik lidí vysazených proti značkám jako steinhart, davosa, tisel nebo parnis. vždyť si kupuju po technické stránce úplně stejně kvalitní hodinky, prostě jako kdybych si od rolexek odmyslel přirážku za značku a nechal jen výrobní náklady. však ty jsou stejné jak u parnisu tak u rolexu - navíc dneska to stejně všichni nechávají vyrábět v číně. nejspíš to je stejná linka, jen prostě přes den bouchají rolex a v noci dělaj ty samé pozdra ale bez loga.

 

Anela je dobrej starter předvánočního vlákna :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...