Přejít na obsah

Nový Pavouky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Konečně pěkně strukturovanej a přitom bombírovanej cifr a aplikovaný indexy.

Datumka dobře umístěná i přes malej strojek.

Dýnko slušný.

Ručky ideálně dlouhý.

Fotky konečně odpovídající ceně produktu.

 

V modrý verzi s hnědým řemenem sehr gut.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na stránkách je víc barev,mne se líbí ty antracitový teda spíš šedý, fakt hezký a jestli krab nebo pavouk? to mi je celkem šumák :clap:

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznávám, tohle se fakt povedlo, vypadá fakt hezký, i ty fotky už nějak konečně vypadá, 40mm ujde na oblekovky. Bylo by docela fajn kdyby korunka byla signovaná a strojek více zdobený (nebo výrazněji, třeba zlatý lev)

 

Bohužel otázka je furt cena, to je GS/Omega ceníkovka a tyhle hodinky ještě na tuhle úrovni ještě rozhodně není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně povedená práce. Jsem zvědav kolik chyb na nich najde Cigi.

 

 

to asi jo,

mi jen se líbí to, že tenhle typ pouzdra se jinde nazývá Crab /Rusko, Polsko/ , když to má společný původ.

Jen u nás to je pavouk. A ještě to používají oficiálně.  :frusty:  :photo:  :photo:

 

Když jsem byl jako dítě v Chorvatsku(ostrov Hvar), tak tam ráno připlouvaly rybářské kutry s vlečnými sítěmi a v těch kromě ryb uvízli takoví hnusní velký černý krabi. Ty házeli na břeh a lidi si je se šťastným výrazem v obličeji nosili domů - prý pochoutka. No a jmenovalo se to marskoj pavůk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, mořskej pavouk, protože byli černý, tomu bych rozuměl, ale to nebylo o hodinkách, že jo?

Správně je to pauk, ale krab je rak. V ruštině je to stejný. To si jugoši žrali, krabí maso, jo to se dá.  :cheers:

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na NMnM docela dobrej výsledek. Kdybych měl kritizovat, ručky mají furt ten hnusnej šev na hřbetě, okýnko datumky by si zasloužilo rámeček nebo jiný kultivovaný ohraničení (jehož absence mě štve i u nových ? AT), a ty hladký plošky pro logo a popisek na cifru nejsou na fotkách dokonale vycentrovaný vůči srdíčkovýmu reliéfu. V týhle cenovce už by to mělo být perfekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou symboliku asi mají mít ta srdíčka? Jinak hodinky hezký...

 

Symboliku netuším, ale stejnej cifr se dělal už do hodinek s kalibrem 50 a mám je tuším i v pavoukovým pouzdře. Existovaly 2 varianty - pozitiv a negativ (srdíčka jednou jako na fotce a druhý vtlačený)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...