Přejít na obsah

Potlesk pro Luďka Seryna


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Longu možná bych se tebou do toho nevměšoval ..... tvoje homemade výrobky neznám, ale měl jsem tu čest tu zahlédnout přívěsek pro Giliusovo děti (pokud si dobře pamatuju) a žádnej šlágr to nebyl ...... já bejt Giliusovo dítě tak bych to hned prodal jestli to vůbec bylo zlatý a koupil bych si za to jízdní kolo nebo tak něco ..... prostě něco z čeho bych měl radost a né trauma

 

*kdo najde tu Longovu čmáranici na destičtce (fotku), tak mu obratem pošlu stokorunu na účet

Pošleš ty prachy každému, kdo ti pošle tu fotku? To je jako návod tě připravit o balík peněz, nebo o čest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošleš ty prachy každému, kdo ti pošle tu fotku? To je jako návod tě připravit o balík peněz, nebo o čest.

každýmu ne .... jenom tomu prvnímu ..... myslel sem původně že to sem vysmahne Long jakožto pyšný tvůrce a vydělá ještě pětikilo po letech, ale nějak se k tomu nemá ..... takže ten první co sem postne vydrápanou destičku (foto) má u mě pětikilo .... to platí

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, Ypo prober se, Honza (Gilius) umřel, cokoliv ve spojení s jeho blízkými, kterým místní pomáhali je krajně nemístné.

 

Na tohle se vyser.

hele ty gumo .... já vím, že umřel ..... vím, že na tom nebyl dobře ( i finančně) ani před smrtí  ..... já sám jsem mu poslal spousty pro mě nepotřebných digitálek zdarma a vím, že to byl velmi slušný člověk ..... jeden z mála tady

 

a je zajímavý, že to řešíš zrovna ty kterej neměl šanci ho tu poznat ...... seš prostě guma viz můj předchozí post

 

 

viděl si tu sračku co pro něj Long vyrobil ? ...... zřejmě ne ..... ale je možný, že by se ti to líbilo

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 

Berte ..... nebuď trapnej jako včera v žumpě

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...