Přejít na obsah

Hanhart 1941-2008


Dali

Doporučené příspěvky

Zhruba před rokem jsem pořídil Hanhart 1941. Před několika dny jsem neodolal a koupil na běžné nošení Hanhart Pioneer s manualním nátahem. Myslím, že replika se jim docela povedla, tvar je prakticky stejný, jenom nožky jsou silnější a tím opticky hodinky trochu zmenšují,což je škoda, je to dáno pevnými stěžějkami u modelu 1941. Jenom tikání Ety a cal 41, strašlivý rozdíl. Cal 41 tiká stejně a nahlas jako např. Longines MVS, takže nádherný kravál :thumbsup_anim: Etu radši popisovat nebudu každý to zná.

 

Pochlubte se také vašimi historickými i novými kousky Hanhart.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to naprosta parada!!!! Fakt zavidim! Nevedel jsem, ze mas originaly z války?!?!? Kalibr 41 znamena, ze je to opravdu kalibr Hanhart, nebo nejaka Lemania, apod.?

Jinak u tech nových - i kdyz je tam Eta, stejne je dost upravena, myslim tim "nerovnomerne rozlozena tlacitka chronografu". Krome Hanhartu to moc firem nedela. Podle me unikát!

Rad bych se jednou take pochlubil Hanhartem z roku 1941 - delam na tom :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
U tech minosu nevim... mam z nich takovy rozpacity dojem.. Jsou to takove lacinejsi Primky s lepsim jmenem :D

 

Radsi usetrit a jit do jinych modelu :)

 

to je napsano salamounsky:-) vadi ti ten hybridni design- datumovka,pilot look?...jinak kalibr je ok,ne?dava se i do drazsich stroju.jeste by me zajimalo jak je to s tou jejich certifikaci- "gangzertifikat" .cim se lisi od COCS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je napsano salamounsky:-) vadi ti ten hybridni design- datumovka,pilot look?...jinak kalibr je ok,ne?dava se i do drazsich stroju.jeste by me zajimalo jak je to s tou jejich certifikaci- "gangzertifikat" .cim se lisi od COCS?

 

Salamounstvi v tom nehledej. Strojek je urcite dobrej, neni to ta nejbeznejsi ETA 2824 kterou cpe Prim do stejne drahych a nebo drazsich hodinek nez je Minos.. Zpracovani je bez vyhrad, design je OK. proste jen mi prijde, ze za ty prachy co za to chce je to malo. Na Nemce je to malo. U jinych, mnohdy i drazsich hodinek mi to u Hanhartu tak neprijde. Proste maji, dle meho nazoru, ve sve nabidce kusy , ktere maji lepsi pomer vykon/cena... sam jsem sveho casu o Minosech uvazoval....

Datumovka je OK, specielne pokud je chces oravdu nosit :), pilot look a historie jmena Hanhart je to proc jsem o nich uvazoval :)

Ale ja se na to dival svym pokroucenym ohledem. To chci od Hanhartu chci jsem sem daval... :)

 

Hanhart Minos jsou urcite dobry hodinky!!! Urcite. Pokud se ti libi a pokud je chces na kazdodenni noseni tak super a budes za frajera a jeste k nim prevypravis nejakou bachorku o firme Hanhart :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz ja uz potrebuju nejake hodinky ktere nemaji cerny ciselnik a nebo sou necim odlisne...podivej se na seznam hodinek co mam v podpisu... nebyt Wilde Sau a Lindberghu tak je vsechno s cernym cifernikem... ted uz proste budo chvili jen svetle, ci jinobarevne... Prave uvazuju o jednech B-Uhren s hnedym cifernikem, Stowa dela stribrne Ikarus no a Tutima nebo Hanhart dela Red :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ahoj, mam dilemu ... nejak som sa namotal na tento kusok, Hanhart Primus (mozno v tom ma prsty aj moje "rodove" meno ktore sa akosi zhoduje s tymto modelom :crying_anim02: ).

na nete som nasiel jedny (tie z fotky) za 1300,- juro, mala vada na krase, su skrabnute na nozke (z vymeny remena) a cerveny cudlik ma trochu odsrabnutu farbu ... ale aj tak.

majitelia hanhartov, idealne tohto modelu, neboli by nejake referencie? pripadne rady ci ist / nejst do nich ... ucel vyuzitia: casual az noble (lezerna elegancia by bol mozno lepsi vyraz).

Diky moc

post-2492-1226271079.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...