Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

diky mnohokrat vsem za podporu, ale hlavni vinik v tomhle pripade jsem ja sam... pred domem nemame plot, jen travnik a chodnik neni daleko. Skubu si posledni vlasy na hlave, jak me mohlo napadnout udelat takovou blbost a dat je na auto, proc jsem si je vlastne nestrcil do kapsy u kratasu? Proste myslenkovy zkrat. Vse kolem jsem prosel, opravdu tam zmizely. Zastavarny tu projdu, ale nedelam si ani nejmensi nadeje...

Ted mam ale dalsi dilema - chci znovu manualy? automaty? nebo pepsiny od HondzaX co ma ted v prodejnim vlakne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja o vikendu pri stourani se v aute sve taky sundal, nastesti si to rozmyslel, na strechu je nedal, dal je na detskou sedacku.. a kdyz po hodine jdu s malou k autu, tak koukam a rikam si ja sklerotik...nejet nikam tak kdovi kdybych si toho vsimnul, nebo nekdo jinej....

post-45656-0-78108000-1567057028_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, mám stejný názor, že tímto si akorát podkopávají židli. No a když jsme u toho, tak bych ještě změnil název firmy, ale to se asi nestane.

 

A díky  :cheers:

 

Edit: stačilo by prostě a jednoduše Ward

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale do výpredajov ide pár kúskov a aj to väčšina starších modelov, alebo sú to modely, ktoré sa slabšie predávajú a potrebujú uvolniť miesto. Ale toto sú len moje domnenky, neviem či to takto skutočne je.

 

Aby som len nekecal

Je to jak říkáš, prostě většina značek dělá slevy skrze AD a nikdo se nad tím nepohorsuje. Je to jejich obchodní model. Třeba já chtěl bronzový SH21 C65 hned, tak jsem je vzal za plnou cenu. Pepsi GMT jsem měl s 15% slevou. Ostatní kusy většinou nearly new s 50%.ted jsem objednal ocelový Ombré C60 se slevou 100 liber. Mě se ten jejich model líbí. Resale value je osidna věc vem si třeba Omegy nebo Hubloty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni to vidí v systému, kolik jsem toho protocil :) Teď jsem se na to díval také, a už je toho pěkná řádka :) mrzí mě, že jsem nimohl nakonec letět v sobotu do Londýna na pravidelné GTG setkání s Chrisem a ostatními zakladateli značky. Tak snad příště. Myslím, že to bude v Bristolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa hlasim ako "Dokusanova" obet" :) Este davno pred tym ako som sa zaregistroval na Ch-mag, niekto, niekde na inom fore hodil link na nejaky tvoj post tu... na zaklade toho som sa zacal o Wardy trochu zaujimat a skoncil kupou dvoch Tridentov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, takze ludovo povedane F2F meeting :)

 

Ja myslim, ze Dokusan je plateny agent. Ward 0061/2. Alebo blazon. Vyberte si :D

 

Ja mam len slaby nabeh, i ked C7 chrono by som rad uvital vo svojej zbierke.

 

Prečo slabý nábeh? Keby si mal dvoje quartzky od warda tak nepoviem, ale hento kombo za slabý nábeh moc nepovažujem.

 

Taky se hlásím do CW klubu s modrými mechanikami.

 

Modrá je veru dobrá  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...