Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

To jsou baterky nebo automaty? Já chvíli přemýšlel nad těma automatama, ale moc motorsport hodinky nenosím.

Já to mám naopak, z racing kůže půjdou na tah,az dorazí.

post-44633-0-16689000-1547291274_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dneska za mnou byl Potvor (jeste jednou diky), aby mi ukazal ty jeho C60 tridenty COSC a musim rict, ze jsou naprosto bozi. To zpracovani je uzasny. jediny co by mi vadilo je zvuk lunety.

ale ty vlnky, luneta vse naprosto top!!! 

 

 

 

 

 

 

post-60846-0-88802800-1547483095_thumb.jpg

post-60846-0-53174200-1547483144_thumb.jpg

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey Hele použil jsme první babkovskou radu na netu, rozpuštěná sůl v octu. Nejdřív jsem tam namočil pro jistotu jen kousek pouzdra :D ale když sem viděl jak to jde dolů, šoupnul jsem je tam celý. Celkově se mi zdá, že luneta patinuje mnohem rychleji než pouzdro.

 

Ještě uvidím, jestli to budu jednou za čas opakovat a nebo je prostě nechám pracovat.

 

@Tomas Je to tak, těch 43mm by bylo fajn třeba k tričku nebo na gumu na léto, ale na každý den a ještě k tomu pod košili je pro mě těch 38-40 úplně ideálních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey Hele použil jsme první babkovskou radu na netu, rozpuštěná sůl v octu. Nejdřív jsem tam namočil pro jistotu jen kousek pouzdra :D ale když sem viděl jak to jde dolů, šoupnul jsem je tam celý. Celkově se mi zdá, že luneta patinuje mnohem rychleji než pouzdro.

 

Ještě uvidím, jestli to budu jednou za čas opakovat a nebo je prostě nechám pracovat.

 

@Tomas Je to tak, těch 43mm by bylo fajn třeba k tričku nebo na gumu na léto, ale na každý den a ještě k tomu pod košili je pro mě těch 38-40 úplně ideálních.

 

Ahoj a jak jsi na tom s obvodem zápěstí? Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super. Děkuji za info. Tak to máme tak shodný obvod a taky mám spíš plošší zápěstí, než "lovečák". Nosím Hamtuny H1, koupené tady od Dokusana. Ty mají průměr 41mm a na tahu mi docela sedí, ale jakmile je dám na gumu, tak už to není žádná sláva.. Takže pořád tak trochu hledám ten správný průměr a C60 v bronzu, anebo C65 s modrým dialem by mohly být dalším mezikrokem. Proto tak sonduji kdo má jakou ruku a jak mu sedí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...