Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

Pekny to mas. Mne tez plesnivky dorazily a je to parada.

[/url]

Yep, za ty lowe je tam nešlo nechat.

Jenom škoda, že i na 38mm hodinky dávaj gumu dlouhou jak tejden před vejplatou ; takže pro mě k ničemu. A na (preventivní) poznámku do objednávky, zda by tam našli něco kolem 110/70, ničevo.

Taxem to hodil na jeden z řemenů, co doma ležel. A docela gut, ale chce to něco modrýho.

 

e203b491fe16e26d797dbea2ee6152e6.jpg

 

4dc882574677379c731f86ef0f6c172a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

I za mě je to fajn guma. Jinak ja mám cca o centimetr větší zápěstí než ty a občas jsem i váhal, jestli nenasadit ten delší kousek, takže určitě v pohodě.

Ta kůže jim ale fakt sekne.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulku sis našel, tak dám ještě s křížkem po funuse nějaký fotky a postřehy.

 

post-33141-0-53974100-1578637875_thumb.jpg

 

Mám ruku 17-17,5cm. Mohl bych nosit i ten delší díl, ale kratší je lepší, protože nemá žádný přečnívající konec. Zapínám na třetí dírku. To prostřední očko jsem vyhodil a používám jen to koncové se zámečkem, což je perfektní věc. Líbí se mi zesílení a mírné natvarování řemínku na stranách u pouzdra hodinek, pěkně to na něj navazuje. Nosí se příjemně, nijak nevoní ani nesmrdí a prach sice trochu chytá, ale není to nic strašnýho. Poměr cena/výkon vynikající.

 

post-33141-0-29045000-1578638247_thumb.jpg

 

post-33141-0-77357600-1578638255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na mam na Wardy budto kliku, nebo to sou proste dobry hodinky:)

Zpracovani bez chyby, novy delaj vterinu do plusu denne, krasny baleni (jo, lepsi nez treba u IWC ci Brajtli za dve kila), supr lumi..

Hodne spokojenej.

post-6006-0-42116500-1578672170_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na nějaký šajnění moc nejsem. Samozřejmě očekávám, že hodinky, který nasvitim třeba v deset večer bezpečně přečtu až do rána. K Seiku malá poznámka. Šajněj parádně, ale některý jejich tvary ručiček odečtení času komplikují v době, kdy se k sobě přiblíží, nebo se částečně překrývají. Vzbudim se a rozostřeným zrakem odhaduju kolik že to je vlastně hodin a přitom můžu cifr používat jako slabou baterku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...