Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dnes jsem v servisu s autem (nejak se to tahne), vcera dostaly lehky neplanovany servis i Wardy, mala dcerka mi je shodila z nocniho stolku, minutova rucka se posunula o 15min, tak vecer probehlo vypouzdreni, shozeni a prestaveni rucek, zapouzdreni... Zase jsou na ruce, chudery... nastesti se nic nezlomilo, ani na nemaji zadny sram. Asi je prestanu sundavat i na noc! :-)

post-37381-0-54445300-1581932400_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to tak budu delat, jinak musim uznat, ze po vcerejsku mam k Wardum jeste vetsi respekt, ten cifernik je udelanej naprosto paradne - ani jsem si pres sklo nevsiml, ze vnitrni cast od indexu ma jemnou, matnou struktruru, ktera mirne vystupuje nad krajni minutove indexy, ktere maji naopak podklad leskly. Bez toho safiru je cely cifr jeste vic plastictejsi a o dost hezci. Povrchova kvalita bezkompromisni.

Ted si rikam, ze jsem to mel vyfotit, kdyz uz jsem to mel dole... tak priste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přišla modrá obálka s kotvičkama. Myslel jsem, že je to něco s vlčí limitkou, ale byla to drogerie dm, která mi s měsíčním předstihem přála vše nejlepší k narozeninám a jako dárek a důkaz našeho pevného spojení mi poslala náramek s kotvou. Asi za to, že jsem tam párkrát koupil balík plínek :)

 

post-33141-0-74496400-1582573482_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...