Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Parádní kousek! Celkově mám od Wardů rád jejich SH21 a C9ss nosím několik dní v týdnu. Dokonce jsem uvažoval o https://www.christopherward.com/retro-dive/c65-trident-diver-sh21-limited-edition/C65-41APR1-S0BB0-RB.html, ale obávám se, že už by mi byly moc velké. Defacto jde o stejný kousek jako tvoje super bronzovky, jen v oceli a s vytaženou rezervou nátahu na subcifr na 9h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch Wardech prostě něco je. 
BBDE2648-61C3-4D60-A96F-F6005F7B0AAB.thumb.jpeg.c0ddb9c87b51f76c8e1c345ef57eae26.jpeg

Super barevna kombinace, dlouho jsem nad nima drzel prst na spousti a nakonec skoncil u modernich diveru ale tenhle model mi ukazal, ze vlastne nejaky ward existuje a tak nejak doufam, ze se k temto jeste nejak casem dostanu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tridenty MkIII jsou skvělý. Mám Ombré a vyzkoušel jsem i klasiku ve všech rozměrech. Mám i starý MkII, bronzovky 38mm a CWE limitku 42 mm (vlnky a cibulovy ručky) 

Dnes jsem ovšem sáhl po Wardech, který jsou pro mě srdcovka (spolu s C65 Bronze SH21 LE) 

20201019_180753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Dokusan napsal:

Tridenty MkIII jsou skvělý. Mám Ombré a vyzkoušel jsem i klasiku ve všech rozměrech. Mám i starý MkII, bronzovky 38mm a CWE limitku 42 mm (vlnky a cibulovy ručky) 

Dnes jsem ovšem sáhl po Wardech, který jsou pro mě srdcovka (spolu s C65 Bronze SH21 LE)

Tak jsem je dnes také chvilku ponosil, než se na ruku zase dostaly SBGA415.

CW_C9ss.thumb.jpeg.4ead0018eb9780eb7258f49979a78225.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...