Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

@Vladino125
Kukni tu. Este tam dake vidim, neviem aky typ presnd potrebujes.
https://www.christopherward.com/sale

Sent via IPoAC



Ďakujem pekne za info. Našiel som za 140€. Okrem poštovného by to malo byt komplet ?
(Možno blbá otázka, ale som pracovne vyťažený a nestíham pozerať dianie okolo anglicka).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Vladino125
Kukni tu. Este tam dake vidim, neviem aky typ presnd potrebujes.
https://www.christopherward.com/sale

Sent via IPoAC



Ďakujem pekne za info. Našiel som za 140€. Okrem poštovného by to malo byt komplet ?
(Možno blbá otázka, ale som pracovne vyťažený a nestíham pozerať dianie okolo anglicka).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vladino125
Kukni tu. Este tam dake vidim, neviem aky typ presnd potrebujes.
https://www.christopherward.com/sale

Sent via IPoAC



Ďakujem pekne za info. Našiel som za 140€. Okrem poštovného by to malo byt komplet ?
(Možno blbá otázka, ale som pracovne vyťažený a nestíham pozerať dianie okolo anglicka).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vladino125
Kukni tu. Este tam dake vidim, neviem aky typ presnd potrebujes.
https://www.christopherward.com/sale

Sent via IPoAC



Ďakujem pekne za info. Našiel som za 140€. Okrem poštovného by to malo byt komplet ?
(Možno blbá otázka, ale som pracovne vyťažený a nestíham pozerať dianie okolo anglicka).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vladino125 napsal:


Ďakujem pekne za info. Našiel som za 140€. Okrem poštovného by to malo byt komplet ?
(Možno blbá otázka, ale som pracovne vyťažený a nestíham pozerať dianie okolo anglicka).

Poštovné platí Ward, posílá to DHL, Ward platí i dovozní poplatky (DPH), zaplatíš jen cenu tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, nic navíc už platit nebudeš. Doporučuji ale zkusit přepnout měnu na libry a podívat se, jestli tě to nevyjde výhodněji. Do ČR to s kurzem vychází lépe v librách, pokud platíš v korunách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, rád bych poprosil místní znalce Wardů o pomoc, zvažuji C60 Trident GMT 600 co jsou na fóru v inzerci, ale jsou to 40mm, jak Vám sedí na cca 20-20,5cm zápěstí? Mám obavu, že na mě budou malé. Měl jsem na zkoušku 41,5mm Orienty Ray a prostě jsem tu velikost nezkousnul. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyo já je měl na 17cm a bylo to akorát.. a protože mám rád větší hodinky přišlo mi to skoro málo :D ale né..byly akorát. Na 20 to bude podle mě miniaturní... ale víš jak to je, někdo to má rád.

EDIT: přikládám foto na mým 17cm lovečáku. Nejsou to GMT ale to je asi fuk :) Byly super každopádně! 

IMG_20200603_094420.jpg

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Coach napsal:

Panové, rád bych poprosil místní znalce Wardů o pomoc, zvažuji C60 Trident GMT 600 co jsou na fóru v inzerci, ale jsou to 40mm, jak Vám sedí na cca 20-20,5cm zápěstí? Mám obavu, že na mě budou malé. Měl jsem na zkoušku 41,5mm Orienty Ray a prostě jsem tu velikost nezkousnul. Děkuji

Tak na 20cm zápěstí bych jednoznačně volil 42 mm.  I když sám mám teď bronzový 38 mm na 17,5 cm zápěstí a lze to (nicméně ocelový by to chtělo větší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dokusan napsal:

Tak na 20cm zápěstí bych jednoznačně volil 42 mm.  I když sám mám teď bronzový 38 mm na 17,5 cm zápěstí a lze to (nicméně ocelový by to chtělo větší)

Priklanam sa k Dokusanovi, mal som starsie 43 mm na 17,5-18 cm zapasti a bolo to v pohode. Ja by som bral terajsie 42, na tvoje zapastie urcite 42 mm!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Spongebob napsal:

tyo já je měl na 17cm a bylo to akorát.. a protože mám rád větší hodinky přišlo mi to skoro málo :D ale né..byly akorát. Na 20 to bude podle mě miniaturní... ale víš jak to je, někdo to má rád.

EDIT: přikládám foto na mým 17cm lovečáku. Nejsou to GMT ale to je asi fuk :) Byly super každopádně! 

IMG_20200603_094420.jpg

 

před 11 hodinami, Dokusan napsal:

Tak na 20cm zápěstí bych jednoznačně volil 42 mm.  I když sám mám teď bronzový 38 mm na 17,5 cm zápěstí a lze to (nicméně ocelový by to chtělo větší)

 

před 9 hodinami, peter_s napsal:

Priklanam sa k Dokusanovi, mal som starsie 43 mm na 17,5-18 cm zapasti a bolo to v pohode. Ja by som bral terajsie 42, na tvoje zapastie urcite 42 mm!!

 

Panové, všem Vám velké díky, počkám si, až se objeví nějaké 42mm a nebo jestli Wardi vydají ještě něco většího. Nicméně rád bych GMT a konkrétně ty C60 se mi vzhledem libí, možná jen červenou ručku GMT by to chtělo místo oranžády. Do té doby se jen budu kochat Vašimi kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...