Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Také s nimi nemám žádný problém, natahování jde plynule.
Podobný problém mám ale na jedněch automatech s Etou 2824 - při ručním natahování tam občas jakoby něco přeskočí. Zatím jsem to neřešil, jsou to automaty, takže je málokdy potřebuji ručně natáhnout. Ale mám podezření na stem, až budu mít chvíli, tak vyzkouším náhradní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Žigi said:

Ano. Žádný pazvuk doprovázející natahování. Mám je asi rok a žádný problém. 

 

1 hour ago, _lip_ said:

Také s nimi nemám žádný problém, natahování jde plynule.
Podobný problém mám ale na jedněch automatech s Etou 2824 - při ručním natahování tam občas jakoby něco přeskočí. Zatím jsem to neřešil, jsou to automaty, takže je málokdy potřebuji ručně natáhnout. Ale mám podezření na stem, až budu mít chvíli, tak vyzkouším náhradní.

Vdaka pani.

Uvidime co mi povedia a ako rychlo to stihnu. V pondelok si po ne pride kurier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také s nimi nemám žádný problém, natahování jde plynule.
Podobný problém mám ale na jedněch automatech s Etou 2824 - při ručním natahování tam občas jakoby něco přeskočí. Zatím jsem to neřešil, jsou to automaty, takže je málokdy potřebuji ručně natáhnout. Ale mám podezření na stem, až budu mít chvíli, tak vyzkouším náhradní.

No u 2824-2 to bude asi odlučovač samonátahu což je správně :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


No u 2824-2 to bude asi odlučovač samonátahu což je správně default_smile.gif
Ne, to bude jiný problém, je tam výrazně cítit takové přeskočení. Tohle běžně tyto strojky nedělají, mám jich více :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, ja vas nechci zklamat, ale je dost mozne, ze to “pukani” a jine nahle selestive zvuky je normalni. U samonatahu je perko “uchycene” v bubinku perovniku pouze kluznou uzdou - samonatah pohybem ruky nepretrzite perko dotahuje a aby se nepretrhlo, musi v nejvyssim bode natazeni “proklouznout” - coz asi dela ten podezrely zvuk. Pri rucnim natahu je perko prichycene k perovniku napevno a clovek musi byt opatrny, aby nepretahl, tam tedy nema co proklouznout a vyloudit zvuk. Z principu veci neni potreba automaty dotahovat rucne (pokud se uplne nezastavily).
Co se tyce odlucovace natahu - je fakt, ze tam by mozny zdroj zvuku mohl byt taky - je to pohyblive soukoli, mohl se treba vylomit zoubek nebo neco podobneho, tam by se urcite jednalo o zavadu...

Tak dej pak vedet, jak to dopadlo, taky jim planuju neco poslat, i kdyz ne na zaruku, ale placeny servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti jsem se nemohl nějak rozhodnout, tak jsem vzal oboje a vytřídím je až po osobním vyzkoušení 😄

Ty GMT jsou tedy ještě pořád na cestě, tyto se ke mně dostaly rychleji výměnou.

Určitě vím, že chci 40 a na tahu, ty 42 byly už moc velké. Chtěl jsem celomodré, ale ty tady jaksi nebyly k mání a popravdě mě ta modrá na těch 42, které jsem vracel, úplně nechytla, tak jsem si říkal, že zkusím ty celočerné a mezitím jsem narazil na tyto modro-černé. Docela se mi tato kombinace na živo překvapivě líbí (no fotkách to nevypadalo nic moc).

Co mě zarazilo je, že ta modrá tady vypadá reálně viditelně tmavěji než ta modrá na těch 42. Předpokládám ale, že to bude stejný odstín (asi nedělají dvě různé modré varianty). Nevím, jestli je to jenom dané tím kontrastem, ale prostě to tak v reálu cítím. Chtěl bych to pak někdy naživo porovnat, až se někde potkám s těma celomodrýma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ano je to originál - no nie som si istý či to je hybrit nakoľko je hrubší cca 3 mm. Mal som aj čierne C60 kde viem že to bol hybrit a popravde sa nosil lepšie. No možno to je tým že je nový a ešte sa prispôsoby.

ff45a981ae2398e5fd511fc18b7e37e7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...