Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dakujem, su fajn. Ale to ty vies, mas rovnake puzdro na compressorkach. Len mi trosku vadi, ze idu -7sec za den. Presne 7sec do minusu. Ani viac ani menej. Ovela by som bol radsej, keby isli 2-3sec do plusu. Co s tym?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem, su fajn. Ale to ty vies, mas rovnake puzdro na compressorkach. Len mi trosku vadi, ze idu -7sec za den. Presne 7sec do minusu. Ani viac ani menej. Ovela by som bol radsej, keby isli 2-3sec do plusu. Co s tym?!
Pokud jsou nové, tak bych minimálně měsíc až dva nosil a počkal, jak si sednou. Až pak bych to řešil. Jinak tyto běžné strojky není problém zregulovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, _lip_ napsal:
před 19 hodinami, peter_s napsal:
Dakujem, su fajn. Ale to ty vies, mas rovnake puzdro na compressorkach. Len mi trosku vadi, ze idu -7sec za den. Presne 7sec do minusu. Ani viac ani menej. Ovela by som bol radsej, keby isli 2-3sec do plusu. Co s tym?!

Pokud jsou nové, tak bych minimálně měsíc až dva nosil a počkal, jak si sednou. Až pak bych to řešil. Jinak tyto běžné strojky není problém zregulovat.

Kupoval som ich vo vypradaji "nearly new" ako aj ty s Dokusanom. Mne prisli o par dni neskor ako vam. Boli zabalene vo foliach, ziadny tuk ani vlasocnica, nenasiel som ziadne znamky nosenia.

Maju COSC a podla popisu by mali ist -4/+6 sec za den. Trosku ma to irituje a pohravam sa s myslienkou dat ich nejakemu (to ale nieviem akemu😀) hodinarovi doladit.

Kto by vedel niekoho doporucit budem vdacny!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, peter_s napsal:

Kupoval som ich vo vypradaji "nearly new" ako aj ty s Dokusanom. Mne prisli o par dni neskor ako vam. Boli zabalene vo foliach, ziadny tuk ani vlasocnica, nenasiel som ziadne znamky nosenia.

Maju COSC a podla popisu by mali ist -4/+6 sec za den. Trosku ma to irituje a pohravam sa s myslienkou dat ich nejakemu (to ale nieviem akemu😀) hodinarovi doladit.

Kto by vedel niekoho doporucit budem vdacny!!

Já bych je neladil, přijdeš o záruku. Počkej jestli si sednou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak které. U těch starších je to výrazně horší, ale ty novější (2020+) jdou tak do +- 3s. Nejpřesnější jsou asi ty GMT, které mi za ty cca. dva týdny dělají +0.1 (ale většinu strávily na winderu).

Jak už bylo někde tady zmíněno, tak wardi si asi začali v nedávné době buď ty strojky sami zaběhnout a regulovat nebo zpřísnili výstupní kontrolu. Nové kusy jsou velmi přesné.

Necho je nějakou dobu sednout a uvidíš, jak to bude vypadat. Pokud budou mimo specifikaci, tak je můžeš v nejhorším vyreklamovat, pokud by ti to hodně vadilo.

Já u hackovacích preferuji chod do +5s - jednou za týden je stačí na chvíli zastavit. Bez hackingu je lepší, když jdou o chlup do mínusu. Obecně se mi nechce automaty seřizovat častěji než jednou týdně a vadí mi, když už jsou o více než minutu mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...