Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 hodinami, Vítek75 napsal:

Problémem je, že bych vzal bílé, černé a teď nově i zelené. Jediné, které mě nechávají chladným jsou modré. No nic, jdu přemýšlet jak s tím naložím.

Víte nebuď skromný, zober všetky tri a vybavené 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to u těch bílých s čitelností? Ty ručky a indexy jsou v barvě kovu, nebo je to černěné? Takhle z fotek to vypadá docela dobře a čitelně, ale jak je to v reálu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@_lip_ nejspolehlivější je osobní zkouška. Každému oči stárnou jinak. Bál jsem se téhle kombinace (bílá / stříbro na jiných hodinkách) a za mě v pohodě. Navíc jak s hodinkami hýbeš, stříbrná chytá různé odlesky do lesku nebo do tmava, což čitelnost posiluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Po mesici a pul zpet z Wardich lazni, puvodne jsem chtel vymenit jenom lunetu, kterou jsem nehezky drbnul. Bohuzel ji neprodavaji jako samostatny dil, tak to nakonec skoncilo u fungl noveho pouzdra. Zase radost, jako kdyz mi prisly na pred 3 lety.
Logistika na 1 s hvezdickou, zaregistroval jsem na webu opravu, kratka email. komunikace s customer service, poslali kuryra bez poplatku, zpet pouze vyplnit celni dokumentaci, doruceno opet bez poplatku. Jen to cele trvalo par tydnu, ale nic, co by se nedalo prezit. Spokojenost.

411433812c82721e55aa7e9e03102b38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2021 v 16:03, Robero79 napsal:

Po mesici a pul zpet z Wardich lazni, puvodne jsem chtel vymenit jenom lunetu, kterou jsem nehezky drbnul. Bohuzel ji neprodavaji jako samostatny dil, tak to nakonec skoncilo u fungl noveho pouzdra. Zase radost, jako kdyz mi prisly na pred 3 lety. emoji16.png
Logistika na 1 s hvezdickou, zaregistroval jsem na webu opravu, kratka email. komunikace s customer service, poslali kuryra bez poplatku, zpet pouze vyplnit celni dokumentaci, doruceno opet bez poplatku. Jen to cele trvalo par tydnu, ale nic, co by se nedalo prezit. Spokojenost.

411433812c82721e55aa7e9e03102b38.jpg

Krásný hodinky, které si tu péči zaslouží. 

Já dnes SH21

20211130_102509-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...