Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Lapidárně řečeno, Dokusan má samozřejmě pravdu 😉

Z mého pohledu, do skutečné tmy k přečtení času nejsou. Včera večer venku někde na ulici jsem neměl problém nakroutit ciferník tak, aby mi čas svými odlesky ukázal. Lumi tam je, po nasvícení lepším zdrojem se ukáže. Ale pořád je v intencích, nepřekvapujících svou svítivostí a výdrží.

Jsou to prostě stealth hodinky v celém provedení se vším všudy, sportovně šmrncovního střihu s vlastními efekty, u kterých superčitelnost nelze hledat. Částečně něco ve smyslu jako kolik lidí má na hodinkách chrono kvůli machrindexu, v životě ty čudlíky nepoužije, jen se kochá. Tak tady nepoužiješ lumi a kdo má relativně normální oči, hodiny odečte a může se kochat tím ostatním. @ shewczo kdybych věděl, že pojedu někam vaším směrem služebně nebo na nějakou turistiku, můžu napsat a vzít je s sebou ukázat. Ale jezdím tam velmi nepravidelně.

cw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, díky.

Červíček nicméně pořád hlodá. Je to jak psal @Diablo1st, ty 38mm jsou proporčně trochu nevyvážený (jsou na svůj průměr trochu tlustší) a tak vypadají trochu jinak z každého úhlu. Takže třeba z tohoto (z kterého na ně koukám často) mi přijdou menší.20220115_172121.thumb.jpg.5849c264e628e2e66526f6d5dfc55e1a.jpg

Ale zase jsou pohodlný. Přikoupím jim ještě tah a uvidím, co to s nimi udělá. 

Jsou za ty peníze fakt super.

A kdyby manželka neprotestovala, tak bych si nechal i ty bílý C63. Ty jsou taky povedený. 20220111_205705.thumb.jpg.ddbd75df60babf149a651c13d735cf9b.jpg

Upraveno uživatelem Emiliano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo jsou trochu vyšší. Já mám v bronzu 38mm MkII a taky se nad tím někdy pozastavím, ale nakonec je vždycky rád vezmu na ruku.
Jinak tady pro porovnání pohled na ty 40mm
0f5e9ed5e6af61b0b47c88eb7d321dbb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Danny35 napsal:

Čím více je nosím, tím větší radost z nich mám. Zatim jsem upřednostňoval větší pouzdra hodinek, ale tyhle se nosí parádně.  Stále na nich něco objevuju 😀.

20220113_120506_05.jpg

Pecka, jak to jde k sobě. Co ten hadr? Už trochu změknul a přizpůsobil se ruce nebo je pořád jak deska? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...