Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

Tak Vám tedy opravdu děkuji a hlásím se do klubu. 🤣🤣 Následky návštěvy tohoto vlákna nebyly zprvu zcela jasné, ale newsletter jsem si, jako u málo značek, zaškrtl. To není Vaše chyba, ale moje, že jsem po jedné notifikaci neodolal a dopadlo to takhle:

20220225_111446.thumb.jpg.811efc5cabb003ba54a47165be7a0428.jpg

 

Tak se hlásím do klubu teď bez sarkasmu: díky chlapi! Bez tohoto fóra a bez návštěvy tohoto vlákna by to jistě nedopadlo takto. A výsledek je to za mě opravdu skvělý. Tudíž mé nejdražší hodinky, jaké mám nemaji logo slovutné značky na číselníku. Ony jsou tak super, že číselník ani nepotřebují 😍 Jen díky Vám se ChW dostal do mého hledáčku a byl tam dlouho, jen jsem čekal na ten správný model... A dočkal jsem se. Díky moc.

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, shaggy napsal:

Fajne sú.

No priznám sa že tie prachy by som za Warda nedal...

Chápu... Pochyby byly a také byly velké. Ale rozplynuly se ve chvíli, kdy jsem je viděl naživo. Nikdy bych neřekl, že tolik dám za neznámou značku a že mé nejdražší kukačky bude nějaký no-name. Ale opravdu nelituji. Provedení je fantastické a ta strojovna je prostě neskutecný masakr. Před 15min jsem měl na ruce Zenith Defy ElPrimero - úplně jiná liga. Ale taky úplně jiná cena. Takže za mě jsou Concepty s touto cenou naprosto bezkonkurenční. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...