Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 34 minutami, martin151 napsal:

Hlavně šroubovací korunku............

Já šroubovací korunku u C65 nepotřebuji. Do vody s nimi nelezu. Na to mám C60. Nicméně s bronzovymi C65 jsem byl v moři a žádný problém. Nicméně po zkušenostech některých už to nedělám. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, DarylVanHorne napsal:

@paya01 @Dokusan Máte fakt pěkné kousky 👍

Díky, mě překvapuje, že ty nemáš v podstatě žádný klasický Wardy. Máš koncepty a na cestě Bel Canto. Z mého pohledu ani jedny nejsou čisty DNA Wardů, byť jsou to oboje super hodinky. Nicméně ani jedny nejsou na každodenní nošení, spíš takové perly do vitríny na vystavku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Dokusan napsal:

Díky, mě překvapuje, že ty nemáš v podstatě žádný klasický Wardy.

Nemám. Wardy jsem objevil díky tomuto fóru a samozřejmě sledoval, co vše jsi už protočil. Z jejich modelu se mi líbil měsíc a pak divery, či divery s GMT. Ale nějak jsem se nemohl rozhodnout, zda "obyč" Wardy, nebo šetřit na něco "lepšího". Takže Wardy jsem si hodil do sledovačky - Newsletter a min 1x týdně kontroloval jejich stránky, ale nějak nic, co by mě na 100% přesvědčilo, tudíž jsem šetřil na Omega SMP, nebo TUDOR. No a když jsem v Newsletteru a posléze na Wardy stránkách objevil Concepty, tak se celý můj plán zhroutil. Nutno podotknout že 2x. S Concepty na ruce jsem šetřil opět na Omegu a hele BelCanto 🤣 Začínám ty Wardy dost nesnášet 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje Concepty tady vždycky obdivuju a určitě bych si je ve sbírce taky dovedl představit. Jen si nejsem jistej, jestli na ruce :D Takhle ať mám hodinky jakýkoliv, pořád vypadají jako celkem obyč hodinky a nikdo se nad tím (kromě chronomagorů) nepozastavuje. Ale Concept, natož Bel Canto, tam už se obávám, že by se to bez všetečných otázek neobešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radik napsal:

Tvoje Concepty tady vždycky obdivuju a určitě bych si je ve sbírce taky dovedl představit. Jen si nejsem jistej, jestli na ruce :D Takhle ať mám hodinky jakýkoliv, pořád vypadají jako celkem obyč hodinky a nikdo se nad tím (kromě chronomagorů) nepozastavuje. Ale Concept, natož Bel Canto, tam už se obávám, že by se to bez všetečných otázek neobešlo.

Díky moc 👍 Ale... Kdybych chtěl kupovat hodinky proto, abych je nenosil, koupím RLX 🤣 Hodinky mají ukazovat čas a dělat mi radost a to Concepty splňují na 100%. Nikdo se za tu dobu, co je mám, nepozastavuje nad tím úchvatným strojkem. S jedinou výjimkou - tou byla výstava SEW. Ale... Na SEWu normální lidi nepotkáš 😉 Normálním lidem jsou nějaké Concepty úplně u prd... 🤣 Normální lidé znají Apple Watch a RLX, tím to většinou končí a tak to prostě je. My holt normální nejsme 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...