Jump to content
Dokusan

Jaké Wardy máte právě na ruce

Recommended Posts

Chlapi diky uz sem mel ten strap od vcera v kosiku a cekal na clearance jestli tam neco nebude co bych potreboval. Tak sem vysypal kosik a pockam na mark II.

Ak chceš nejaký strap do vody volil by som Hirsch Pure alebo Hirsch Performance. Mal som ich síce len krátko na ruke, ale fakt parádne remienky. Ak by si chcel kožené remienky napíš niektorému z miestnych majstrov (habadej, Zrno, RC3 atď.). Vedia spraviť remienky na želanie za veľmi prijateľnú cenu  ;)

Ak chceš nejaký strap do vody volil by som Hirsch Pure alebo Hirsch Performance. Mal som ich síce len krátko na ruke, ale fakt parádne remienky. Ak by si chcel kožené remienky napíš niektorému z miestnych majstrov (habadej, Zrno, RC3 atď.). Vedia spraviť remienky na želanie za veľmi prijateľnú cenu ;)

O vodu neslo jen se mi libil. Od mistnich borcu mam nekolik reminku doma uz par let hezky na prani a jak rikas za super penize. Do vody sem tahal vesmes mesh a gumu. Ale ten hybrid sem jeste na nicem nemel tak sem ho chtel zkusit.

Wardy mě ženy (na mé ruce).

Přál bych si, aby Ward udělal nějaký čistě dámský model. (dříve jich několik vyprodukoval)

post-44633-0-09338200-1577876214_thumb.jpeg

Tie dámske modely by vôbec nemuseli byť špatné. Niektoré Malverny v 34mm prevedení v baterke by som si vedel predstaviť pre moju ženu.

Aby som len nekecal, ja som dnes stavil na pohodlnosť 

post-57075-0-60958400-1577878001_thumb.jpg

Přesně jak říkáš, myslím, 6e i 36 mm by bylo OK

Popravde, na žene nevyzerá zle aj keď nosí o čosi väčšie hodinky, skôr je dôležitá hmotnosť. Mojej žene celkom pekne sedeli aj 38mm CW C60 Pro Vintage, ale už sa jej zdali ťažké. 

Edited by Diablo1st

Jak jinak zakončit rok jak s Wardy

Tak tie Sandhurst-y vyzerajú byť fakt podarené hodinky (aj keď ja osobne by som tam prijal ešte dátum...). Dúfam sa neskôr podelíš o dojmy, pocity, skúsenosti :) .

Edited by janoj

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...