Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

kolega od kterého jsem Crown and buckle kupoval mě upozorňoval, že mi nebude barevně sedět přesně s indexy, ale já myslím že v pohodě, ne? podle mě sedí dobře s tím cifrem.

A tu kůži mám schovanou, ta je samozřejmě perfektní!

 

post-66207-0-22606900-1579620529_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sú pekné, sú fajn, som rád... :) (neskôr sa pokúsim spraviť lepšie foto, lebo tie včerajšie vyzerajú ako antikampaň).

 

Akurát, že mám problém - hodinky zastali. Včera poobede som ich hneď po vybalení z krabice ručne natiahol, nastavil čas, dátum, nahodil na ruku a užíval si ich. Večer smerovali do hodinkovnice, ráno som ich vzal (ešte tikali), celý deň v práci nosil (kanceldajving :snorkle: ), no a o cca jendej hodine zastali. Skúšal som s nimi pár krát jemne zatriasť a nič. Hmmm, tak som ich znovu manuálne (2-3 otočenia) natiahol a tikali ďalej. Preto som začal predpokladať, že problém bude v rotore. Nakláňal som ich - a snažil sa zachytiť pohyb rotoru a tomu akoby sa nechcelo - reagoval len na výraznejšie zmeny polohy (rozumej o 180o). Skúsil som ho teda sústavným polohovaním hodiniek rozhýbať (snáď ma pri tomto snažení nikto nevidel) a na môj podiv to fungovalo. Pohyb rotora je teraz možné zachytiť aj pri sebemenšom nakláňaní. Vyzerá to tak, že som ich "rozchodil", aj keď to vlastne v blízkej dobe zistím sám a v prípade akejkoľvek pochybnosti ich samozrejme posielam na výlet do servisu.

 

Nemáte s niečím podobným skúsenosť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 ročnej záruky na strojček som si vedomý, skôr lamentujem nad tým, či to vôbec bude potrebné - ale ako som vravel, to už sám čoskoro zistím :) .

 

Či by si ich posielal späť aj keby šlapú? No v tom prípade by to už s uvádzaním závady bolo asi divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budou šlapat a líbí se ti, není důvod vracet. Pokud se ti nelíbí, máš 60 dní na vrácení, pokud se ti líbí a neslspou máš 60 měsíců záruky.

Každopádně bych je neoteviral ani s nimi nedělal žádné experimenty.

Mimochodem, kolik tě stály? Klidně SZ

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...