Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

stara laska nerezavi, po dlouhe dobe venku z hodinkovnice. Nebyt malinko vyssiho pouzdra, neni jim co vytknout - 40mm, genialne klenuty safir, minimalisticka luneta, modry sunburst, rucky dlouhe az k indexum, COSC, 5 denni rezerva, krasny inhouse…
66694b7a2570a2b85461535b4112ccf1.jpg
dfe1b9d3bcbdefa8e517c4460a17aaf6.jpg
83ae469f0cc92eed00824ce3f29bcce9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@jsiska Zatím ve skrze pozitivní, ale neskutečně mě vytáčí způsob zkracování/prodlužování náramku. To je fakt děs ty osičky a dutinky. Proč neudělají šroubovací? Ward má skvělé zpracování a skvěle odladěné strojky (nebo sem měl pokaždé štěstí, ale to už je snad statisticky vyloučeno) . Jsem zatím nad míru spokojen, jsou velmi pohodlné. Vzhled a míru inspirace v tomto případě nehodnotím to je subjektivní.

20210930_101104-01.jpeg

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo je na tých osičkách zlé? Veď skôr poškodíš tie malé šrobiky ako tieto osičky. Pri ťahu u Warda to moc neriešim, lebo nastavím raz a nemusím na to viac šiahnuť. Tá spona s mikroreguláciou mi úplne dostačuje, takže nemusím pridávať ďalší dielik ťahu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shewcza napsal:

@jsiska Zatím ve skrze pozitivní, ale neskutečně mě vytáčí způsob zkracování/prodlužování náramku. To je fakt děs ty osičky a dutinky. Proč neudělají šroubovací? Ward má skvělé zpracování a skvěle odladěné strojky (nebo sem měl pokaždé štěstí, ale to už je snad statisticky vyloučeno) . Jsem zatím nad míru spokojen, jsou velmi pohodlné. Vzhled a míru inspirace v tomto případě nehodnotím to je subjektivní.

20210930_101104-01.jpeg

krása!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...