Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sem včera zapomněl, titan je fajn 🙃

IMG_20230605_105449.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Petr Pavel napsal:

Ach to je krása. Kéž by byla někdy znovu v nabídce nějaká taková barva. V černé je to znouzectnost a na ostatní barvy si netroufam. 

Taky mám rád modrou... možná až moc, ale bohužel jsou už jen na Chronu nebo Ebay za limitové ceny.
Tak se těším na fialové s tahem, které jsem depositnul. Je to zajímavá barva, ne moc častá a k těm spešl hodinkám se celkem hodí.
Viděl jsem i reálné foto všech aktuálních 4 barev. Rosa a Cielo vyloženě zklamaly a černé nejsou tak zábavné. 
Manželka mě přesvědčila, že modrých mám dost :starwars:Podezírám jí, že je bude chtít pro sebe 😆 Dokonce mi slíbila, že mi koupí nějaká fialová trika.
Už  jsem koupil i nějaké řemeny v šedé barvě, aby seděla k titanu a cifr nerušeně vynikl 🙂

Všechny nové barvy pohromadě
bel_canto_first_look_at_new_dials_in_real.thumb.jpg.80e7773edcff23e2f4ac5225b229d7b5.jpg
Cielo

Bel_Canto_Cielo.jpg.b3fd231e9fd7198a4d144f586be10749.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, tlotlo22 said:

Taky mám rád modrou... možná až moc, ale bohužel jsou už jen na Chronu nebo Ebay za limitové ceny.
Tak se těším na fialové s tahem, které jsem depositnul. Je to zajímavá barva, ne moc častá a k těm spešl hodinkám se celkem hodí.
Viděl jsem i reálné foto všech aktuálních 4 barev. Rosa a Cielo vyloženě zklamaly a černé nejsou tak zábavné. 
Manželka mě přesvědčila, že modrých mám dost :starwars:Podezírám jí, že je bude chtít pro sebe 😆 Dokonce mi slíbila, že mi koupí nějaká fialová trika.
Už  jsem koupil i nějaké řemeny v šedé barvě, aby seděla k titanu a cifr nerušeně vynikl 🙂

Všechny nové barvy pohromadě
bel_canto_first_look_at_new_dials_in_real.thumb.jpg.80e7773edcff23e2f4ac5225b229d7b5.jpg
Cielo

Bel_Canto_Cielo.jpg.b3fd231e9fd7198a4d144f586be10749.jpg

Z tech co jsou nabidce je vylozene fialova nej. Dava jim vyniknout. Akorat ze na ni ja nemam balls 🤷😀

Pockam. Treba se usmeje stesti a pridaji nejakou hezkou barvu i pro me. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám si proč je "limitka" právě modrá 🤨 a seriově dělaj ultra nudný barvy a k tomu fialovou..

Přitom modrá je obecně jedna z nejoblíbenějšicj barev..modrá, bílá, černá..k tomu bych dal fialovou limitku pro extravaganty a hotovka.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...