Přejít na obsah

Změna frekvence oznámení


ismit

Doporučené příspěvky

Ahoj, automaticky se mi přenastavila frekvence oznámení nových příspěvků ve fóru Prodám, a to z týdenní frekvence na Okamžitě, což jsem shledal v předvánočním čase jako poměrně obtěžující. Bohužel jsem nenašel možnost to upravit. Musel jsem dát - Přestat sledovat a pak znovu Sledovat toto fórum a nastavit znovu frekvenci. Dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to funguje takto:

 

1) když kliknu vpravo nahoře na můj profil a vyberu "obsah, který sleduji", tak se mi objeví seznam sledovaných témat

2) u každého tématu je vpravo tlačítko změnit

3) když kliknu na změnit tak se objeví dialog "vyberte akci" (myslím, že se tomu říká roletka) který mi nabízí m.j.:

- změnit oznámení na denní přehled

- změnit oznámení na týdenní přehled

- změnit oznámení na okamžitě

 

Jestli je tato informace někomu k užitku, tak fajn, proto to sem píšu

pokud je tato informace zbytečná, tak jí ignorujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ahoj, vracím se k tomuto tématu. 

Protože mi zase chodí okamžitá oznámení ke dvěma tématům, udělal jsem test. Nastavil jsem v prohlížeči akci na Zrušit oznámení o aktualizacích a chviličku si počkal na další mail. Zřejmě to přebíjí nějaké nastavení v Taptalk? Čekám na radu, pak skusím přenastavit v Taptalk. díky

post-66207-0-33536800-1550237977_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Opět mi chodí maily s okamžitým oznámením k jedné diskusi. Snažím se to deaktivovat, ale nepomáhá to. Stejný scénář viz výše. dá se s tím něco udělat? Taptalk už téměř vůbec nepoužívám, takže ten by vliv mít neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...