Přejít na obsah

nizkotucnytvaroh


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Po krátké komunikaci v sobotu odpoledne domluvena osobní prohlídka na pondělní dopoledne,  hodinky v inzerci označeny jako rezervované. Těšeníčko na max, cash z bankomatu vybraný, volno na dopoledne zařízený. V neděli odpoledne přichází zpráva, že hodinky prodal jinému zájemci, který už poslal peníze. Tohle se mi naposledy stalo když jsem kupoval auto a dost to nasere! Recept na férovou komunikaci si představuji jinak a nizkotucnytvaroh tak bohužel (asi jako první zde) nemohu doporučit. Osobně preferuji obchodovat s lidmi, u kterých platí to, co se domluví.

Upraveno uživatelem DDK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mne, že je toto vlákno, poznamenané negativním komentářem, neuskutečněného obchodu. Rozhodl jsem se pro jiného kupce, který byl rychlejší, a hodinky koupil. Věřím, že mu budou dělat oprávněnou radost🙃.

Díky za pochopení. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2023 v 17:53, nizkotucnytvaroh napsal:

Mrzí mne, že je toto vlákno, poznamenané negativním komentářem, neuskutečněného obchodu. Rozhodl jsem se pro jiného kupce, který byl rychlejší, a hodinky koupil. Věřím, že mu budou dělat oprávněnou radost🙃.

Díky za pochopení. J.

Takže to vlastně nakonec má vyznít tak, že jsem byl pomalý a ještě tady negativně komentuju. Tleskám ukázkovému překroucení. Obchod se neuskutečnil pouze proto, že jsi nesplnil to, na čem jsme se domluvili. Následně jsi se začal vymlouvat na něco, co v komunikaci vůbec nezaznělo a dále už jsi se ani neobtěžoval reagovat. Prodat můžeš samozřejmě komu chceš, ale v tomto případě jsi to prostě komunikačně vůbec nezvládl. Do budoucna přeju navázání na svou dobrou pověst a spoustu vydařených obchodů. Over and out! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...