Jump to content

Chronoshop kalendář 2019


El Nano
 Share

Recommended Posts

Pár lidí z fóra se mě ptalo, jestli bych neudělal nástěnný kalendář z mých fotek, kterých mám za ten rok nepřeberné množství. Nakonec jsem se k tomu na poslední chvíli odhodlal a vzniklo 10 kusů kalendáře ve formátu A4. Zatím je to jen taková limitka pro kamarády na zkoušku :) Nechci to nikomu tlačit. Přesto mě napadlo, že pokud by o něj měl zájem i někdo z místních členů, je možné vyrobit další kusy, které by byly k dodání řekněme tak v první polovině ledna. Ano asi jsem jsem s tím měl začít dřív, ale opravdu jsem to neplánoval :D Kolik by ta sranda na zeď stála? Jeden kus kalendáře vychází na 230 CZK plus poštovné, které bych ještě upřesnil. Případně bych vám kalendář mohl předat osobně. Pokud by se sešlo dostatečné množství zájemců, tak jsem ochotný celou akci s krycím názvem "kalendářnaposledníchvili" spustit. Klidně se můžete psát klasicky do číslovaného seznamu :)

Edited by El Nano
Link to comment
Share on other sites

Super pánové, jsem rád, že se nápad líbí! Pokud se napíšete na seznam, tak mi zároveň pošlete i SZ buď s adresou nebo, že si jej vyzvednete osobně :-) 

 

 

Piště prosím na konec seznamu vždy i celkový počet pro přehlednost.

 

1. fed_ex - klidně 3 ks

2. Zeeberdee 1 ks

3. Melly 3 ks

------------------------------

Celkem: 7

Link to comment
Share on other sites

Díky všem dosavadním zájemcům, doufám, že se nás ještě pár sejde, ať to má smysl. Zároveň bych chtěl stanovit uzávěrku přihlášek na 6.1.2019, do té doby se můžete připisovat na seznam dle libosti. Nezapomeňte mi prosím vždy napsat i SZ :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...