Přejít na obsah

Hlučný soused


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hlukove izolovat jednu stenu pomuze jen castecne, se to stejne siri hlavne nosnou kci.

my mame z obou stran tiche seniory beze psu a naopak my s detma jsme ti hlucni. udajne jim to neva, ale myslej si asi svoje.. akorat se obavam okamziku, az jednou odejdou..kdo tam po nich pujde. jesi to bude takova familie neco jako my, tak potes prso. a nejhorsi kdyz k nam prijede navsteva z vesnice s dalsimi haranty. dusledne tem fakanum vtloukam do hlavy, ze tady se nejeci a nedupe po schodech.

kdysi jsem bydlel v panelaku. nad nama hroznej hluk od podlahy..dobu mi trvalo nez mi doslo, ze tam harant jezdil v takovym tom jezditku. furt jsem tloukl smetakem do stropu.

Já už jsem tlouct přestal

post-2719-0-88239200-1546197959_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem tlouct přestal

 

Zkus něco měkčího, já si pořídil tohle, do panelu to dá taky pěknou prdu a neničíš si svoje... Já mu s tím chodím zabouchat (vyjímečně) i na jeho dveře do bytu.

 

post-5787-0-28487700-1546246330_thumb.jpg

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěkání psa je nesamostatnost. Pramení z nevhodné výchovy. Resp. žádné výchovy. Těžko s tím něco dělat, když není chuť k vzájemné dohodě. Navine je samozřejmě majitel, ne pes. Nicméně nenávist k takovému čoklovi chápu a znám.

My měli 3 velké psy. Teď už jen 1. Zbytečně neštěká. Je to o vedení.

 

Některé příspěvky mě pobavily. Strop od smetáku, magnet (resp. jeho popis...), atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se musim priznat, ze mam opacny problem.

Nas pes si nasel misto na spani hned u dveri. Ma vsak problem, ze brutalne chrape. Pritom je to takovy maly zachrap.

Prisel za mnou soused a prosil me, jestli bych nemohl, kdyz prijdu domu ozraly, jit si lehnout do postele. A pry, proc tak casto piju. Jestli nemam nejake problemy a jak mi muze pomoct.......

No.....mam zlate sousedy.......chudaci.

Jak mam kuwa vysvetlit psovi at jde dal v noci od dveri? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se musim priznat, ze mam opacny problem.

Nas pes si nasel misto na spani hned u dveri. Ma vsak problem, ze brutalne chrape. Pritom je to takovy maly zachrap.

Prisel za mnou soused a prosil me, jestli bych nemohl, kdyz prijdu domu ozraly, jit si lehnout do postele. A pry, proc tak casto piju. Jestli nemam nejake problemy a jak mi muze pomoct.......

No.....mam zlate sousedy.......chudaci.

Jak mam kuwa vysvetlit psovi at jde dal v noci od dveri? :)

Kavalier charles?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...