Přejít na obsah

Hlučný soused


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to jsem rad, ze ten muj neni vyjimka.

Spi na zadech opreny o dvere, nohy roztahnute, huba otevrena, jazyk bokem vytazeny.....no je to sila.

Jak bude prilezitost, tak ho vyfotim. :)

Jo a jinak muj pes nechlasta. Dal jsem mu jednou ochutnat na kavovou lzicku slivovici (stale ji po me zebral tema svejma ocima) a od tech dob je klid.

A k tematu chrapani jsem se dozvedel, ze timto zpusobem praveci lide odhaneli v noci od svych chysi divou zver.

Takze, panove, az bude vase zena remcat, tak ji muzete v klidu sdelit, ze ji vlastne chranite i v noci. Je to vedecky dolozene. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem rad, ze ten muj neni vyjimka.

Spi na zadech opreny o dvere, nohy roztahnute, huba otevrena, jazyk bokem vytazeny.....no je to sila.

Jak bude prilezitost, tak ho vyfotim. :)

Jo a jinak muj pes nechlasta. Dal jsem mu jednou ochutnat na kavovou lzicku slivovici (stale ji po me zebral tema svejma ocima) a od tech dob je klid.

A k tematu chrapani jsem se dozvedel, ze timto zpusobem praveci lide odhaneli v noci od svych chysi divou zver.

Takze, panove, az bude vase zena remcat, tak ji muzete v klidu sdelit, ze ji vlastne chranite i v noci. Je to vedecky dolozene. :)

Tak u nas chrani zena mne :-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To na Chronomagu miluju, jak si člověk rozšiřuje obzory i v mimohodinkových tematech. To zas budu v hospodě chytrej :)

Jak že to bylo? Chrápání vzniklo u pračlověka jako ochrana před jeskynním medvědem a jeskynním lvem? A úplně nejvíc nejlepší chrápač mezi plemeny psů je Kavalier King ChraPes Spaněl? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme zase další chuťovku se sousedem, debil se rozhodnul, že bude v zahradní boudě plašit kunu, jen už ho nenapadlo, že doba už je dál a existují plašičky ultrazvukové. Takže posloucháme přes noc pravidelné pískání a přes den psí štěkání. Už si fakt říkáme se ženou, že nám to za to nestojí a přemýšlíme o prodeji a koupi něčeho jiného. Ono to totiž není tak docela všechno, v ložnici vedle děcáku mají postel, která vrže tak, že to slyšíme po celém baráku. Když jsou doma, tak klidně dvakrát denně vysávají, to by nebylo nic divného, ale oni při tom snad stěhují celý byt a vysávají i zdi. Pořád bouchají dveřmi, skříňkami u linky a nevím čím vším ještě. A to jsou tam prosím pěkně sami dva dospělí lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi, jak jsou tady jen 3 kategorie lidi.

 

1. Soused je k**ot a dela bordel.

2. Soused je k**ot a tvrdi, ze my delame bordel, i kdyz nedelame.

3. Zadny problemy se sousedem nejsou.

 

No nic, ja jdu v prvnim patre na studenskym byte ohulit repreaky, at z toho sousedi neco maj, kdyz uz dneska do te paluše nejdem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi, jak jsou tady jen 3 kategorie lidi.

 

1. Soused je k**ot a dela bordel.

2. Soused je k**ot a tvrdi, ze my delame bordel, i kdyz nedelame.

3. Zadny problemy se sousedem nejsou.

 

No nic, ja jdu v prvnim patre na studenskym byte ohulit repreaky, at z toho sousedi neco maj, kdyz uz dneska do te paluše nejdem. :)

Takže patříš do druhé kategorie ( když na Tebe zaklepají policajti)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi, jak jsou tady jen 3 kategorie lidi.

 

1. Soused je k**ot a dela bordel.

2. Soused je k**ot a tvrdi, ze my delame bordel, i kdyz nedelame.

3. Zadny problemy se sousedem nejsou.

 

No nic, ja jdu v prvnim patre na studenskym byte ohulit repreaky, at z toho sousedi neco maj, kdyz uz dneska do te paluše nejdem. :)

 

Mě se jednou ráno soused ptal, když jsme se potkali ve výtahu, jestli jsem v noci něco neslyšel. Že se omlouvá, koupil si nové repráky k počítači a hrál naplno Call of Duty.

Tak jsem ho uklidnil, že jsme neslyšeli vůbec nic, protože jsme koukali na nějakej akčňák a zapomněli zeslabit zvuk.

Prej taky nic neslyšel. 

Takže v pohodě.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...