Jump to content
Libor_OV

střešní box

Recommended Posts

Presne, je to o uchyceni, ne o pohybu do strany.

Snad jedine vaha by mohla byt parametrem, ale kdyz tam nenarves 200 kilo, tak cajk :-)

Také jsme řešili finanční stránku. Thule je fakt darda. Jako neříkám, že není kvalitní, ale fakt ta cena je přemrštěná. Takže my šli střední cestou a koupili jsme Taurus od https://www.inity.cz/ . A zatím si na nic nemůžeme stěžovat. Vejde se tam, co má. Že by byly horší jízdní vlastnosti, to se nám nezdá.

Cena je vždycky taková, jakou jsou ochotni zaplatit zákazníci. A vzhledem k tomu, kolik toho Thule prodává, tak přemrštěná nebude. Vyzkoušel jsem toho mrtě od růzzných značek - příčníky, nosiče kol, rakve a nakonec mám od Thule všechno a všechno funguje dlouho a spolehlivě.

V 16. 2. 2020 v 18:14, warann napsal:

Tak s tou váhou to nehrozí. 1-2 prkna, 3 lyze a nazdar. I ty běžky by se tam ještě vlezly, pokud by to ovšem vyšlo na dýlku.

Btw nemáte zkušenost s tímhle https://bezky.net/clanek/570-thule-skiclick-novy-nosic-bezeckych-lyzi ?

Mám a používám. Na videu to vypadá velmi elegantně, realita je trochu jiná. Na mém autě mám vzdálenost mezi příčníky 70 cm, takže i vzálenost nasazených nosičů na lyžích musí být těch 70 cm. A problém je, že profil běžek se směrem k vázání mění (průřez není pravidelný), takže upnutí nosiče v místě nepravidelného průřezu je poněkud komplikovanější. Pokud by se nosič upínal na úplně rovnou část běžek, bylo by to úplně bez problému, ale to asi dnes není reálné. Nebo pokud bude někdo používat na starší běžky, které mají v místě upnutí pravidelný průřez. Ale to je jen drobnost, celkově je manipulace snadná a pohodlná.

Také jsme řešili finanční stránku. Thule je fakt darda. Jako neříkám, že není kvalitní, ale fakt ta cena je přemrštěná. Takže my šli střední cestou a koupili jsme Taurus od https://www.inity.cz/ . A zatím si na nic nemůžeme stěžovat. Vejde se tam, co má. Že by byly horší jízdní vlastnosti, to se nám nezdá.
Dalsia sprosta reklama...

Sent via IPoAC

@Xpak Dík, ono to není nikdy tak super, jak se to tváří, nicméně účel by to splnit mohlo.

Já taky vše od Thule a maximální spokojenost... 

20200715_125109.jpg

20200719_121646.jpg