Jump to content

Recommended Posts

Tady by bylo moc snadné napsat jen všechno OK- děkuji. Takže se pokusím trochu rozepsat.

Celé to bylo nějak takhle:

Vlado mi napsal, že se mu líbí moje hodinky co mám v prodeji. Domluvili jsme se, že se sejdeme někde na půl cesty. Hodinky se mu líbily, tak jsme mohli přejít k samotnému placení. Ovšem tam jsme narazily na neotřesitelné limity. Celé to bylo horší ještě v tom, že Vlado nemá český účet. Dohodli jsme se tak, že mi pošle na účet maximální možnou částku a zbytek dorovná bankovkama, které vybere z bankomatu. No co Vám budu povídat, hodinky jsem mu dal a peníze jsem neměl (tedy aspoň ne tu valnou většinu). Ovšem Vlado nepůsobil, že by byl nějaký podvodník. Naopak, velký sympaťák. Trochu nedůvěry tam, ale přesto panovalo, protože na fóru nováček bez historie a neznáme se. Tady si dovolím ještě podotknout, že nešlo o malé peníze.

Druhý den jsem měl peníze skutečně na účtu, ale jelikož Vlado má účet v eurech, bylo tam o 2000kč méně než jsme včera počítali. Napsal jsem tuto skutečnost Vladovi a ten neodkladně všechno bez mrknutí oka dorovnal.

Co jsem tím chtěl vlastně říct? Tohle se Vám na BAZOŠI nestane!!

A pro další nevěřící Tomáše- Vlada doporučuji a kdykoliv si to rád zopakuji!

Vlado díky, ať se daří a hodinky dělají radost.

Díky za tento prostor a sorry, že jsem se tak rozepsal.

• 9 months later...
  • 6 months later...

Môj prvý nákup na tomto fóre, aj keď členom som už nejaký ten "rôčik", no hodnotím ho excelentne, rýchle a férové jednanie, ústretovosť predávajúceho, a hodinky? Ako nové! top stav, a to mi vadia naozaj aj malichernosti.

Teší ma, že sú medzi nami aj poctiví a féroví ľudia, jedným z ních je bez pochýb Vlado - bolo mi cťou, ďakujem.

Odporúčam!

• 1 month later...
  • 1 month later...

Pridavam se k pozitivnim recenzim. Super setkani na spolecnem obede. Hodinky presne podle popisu. Komunikace skvela. Muzu vsem vrele doporucit ;)  Diky Vlado!

• 3 months later...

Přidávám se k dalším spokojeným členům. Obchod rychlý, bez jakýchkoli problémů..a Vladino je navíc s hodinkami velmi spokojený, takže pro mě super obchod, spokojenost!

• 3 months later...

Z pohladu predavajuceho, vsetko ako ma byt! Vladino riesi nakup rychle a efektivne, po hodinky si dosiel osobne, ucet mame v jednej banke takze harmonia pur ;)

Vyborny chlap, radost travit s nim cas..