Přejít na obsah

Vladino125


Doporučené příspěvky

Tady by bylo moc snadné napsat jen všechno OK- děkuji. Takže se pokusím trochu rozepsat.

 

Celé to bylo nějak takhle:

 

Vlado mi napsal, že se mu líbí moje hodinky co mám v prodeji. Domluvili jsme se, že se sejdeme někde na půl cesty. Hodinky se mu líbily, tak jsme mohli přejít k samotnému placení. Ovšem tam jsme narazily na neotřesitelné limity. Celé to bylo horší ještě v tom, že Vlado nemá český účet. Dohodli jsme se tak, že mi pošle na účet maximální možnou částku a zbytek dorovná bankovkama, které vybere z bankomatu. No co Vám budu povídat, hodinky jsem mu dal a peníze jsem neměl (tedy aspoň ne tu valnou většinu). Ovšem Vlado nepůsobil, že by byl nějaký podvodník. Naopak, velký sympaťák. Trochu nedůvěry tam, ale přesto panovalo, protože na fóru nováček bez historie a neznáme se. Tady si dovolím ještě podotknout, že nešlo o malé peníze.

 

 

Druhý den jsem měl peníze skutečně na účtu, ale jelikož Vlado má účet v eurech, bylo tam o 2000kč méně než jsme včera počítali. Napsal jsem tuto skutečnost Vladovi a ten neodkladně všechno bez mrknutí oka dorovnal.

 

Co jsem tím chtěl vlastně říct? Tohle se Vám na BAZOŠI nestane!!

 

A pro další nevěřící Tomáše- Vlada doporučuji a kdykoliv si to rád zopakuji!

 

Vlado díky, ať se daří a hodinky dělají radost.

 

Díky za tento prostor a sorry, že jsem se tak rozepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Môj prvý nákup na tomto fóre, aj keď členom som už nejaký ten "rôčik", no hodnotím ho excelentne, rýchle a férové jednanie, ústretovosť predávajúceho, a hodinky? Ako nové! top stav, a to mi vadia naozaj aj malichernosti.

Teší ma, že sú medzi nami aj poctiví a féroví ľudia, jedným z ních je bez pochýb Vlado - bolo mi cťou, ďakujem.

Odporúčam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Z pohladu predavajuceho, vsetko ako ma byt! Vladino riesi nakup rychle a efektivne, po hodinky si dosiel osobne, ucet mame v jednej banke takze harmonia pur ;)

Vyborny chlap, radost travit s nim cas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...