Přejít na obsah

Seiko - nástěnné hodiny


YPO

Doporučené příspěvky

žádný vlákno ohledně nástěnných hodin Seiko jsem nenašel tak zakládám .... rovnou s dotazem

 

SEIKO QXA723A

 

máte je někdo ? ...... zajímá mě luminiscence po pár hodinách ...... našel jsem jenom jednu fotku a to vypadá, že jsou hned po nasvícení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tyhle, už cca 20 let. Několikrát už i spadli ze zdi a vysypaly se kolečka a jsou zezadu i uštíplé a lepené. Kolečka jsem poskládal zpět a furt šlapou. Trochu se tedy předcházejí, cca 2 min za měsíc. Už jsem i koukal po nových, ale ty s lumi vypadají dobře, budu o nich přemýšlet.

post-61612-0-66567400-1546607767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to tak nějak trochu déle sleduji a český distributor má nástěnné hodiny na háku ..... né že by se mi všechno líbilo ..... troufnu si říct, že 90% jsou hodiny pro seniory, ale něco by se vyzobnout dalo ...... třeba některé kousky z westminister řady jsou taky dost dobrý ......bohužel google mě odkazuje pouze na zahraničí nákup ...... ?

 

ono by to chtělo se na to i podívat než si to člověk koupí ....... čumět na to na zdi  nasranej až do smrti není úplně to co bych chtěl

 

tím sem chtěl vlastně říct, že nějak nechápu tyhle pokoutní nákupy dle poptávky ..... jak na Letný na burze v roce 1982

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mají velký výběr včetně výše uvedených. A v ČR :)

https://www.koupim-hodinky.cz/seiko/

jo to vím .... všechno dodání 2-3 dny ..... takže není skladem ..... není možnost se na to podívat .... a vzhledem k tomu, že to není od českého distributora (viz. Chumpus) ..... tak to nebudou ani dva ani tři dny ...... takže já se tomu fakt nesměju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za tip, už mi visej. Provedení jakž takž, je to samozřejmě plasťárna, ale vcelku solidní. Luneta nesvítí ani nejde otáčet, tedy na potápění vajíček to není. Lumi nic moc, indexy lepší než ručky. Ovšem vteřinovka parádně pluje a tiše. O to mi hlavně šlo, plus potápkovitej design :-) Možná ta bílá verze nebude působit tak těžkopádně, já je ladil s rukou. Z Ebaye o litr míň, než českej eshop, 35% rozdíl je klasika ČR.

 

post-17198-0-52066200-1547306134_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...