Přejít na obsah

Bicí a bubeníci


Doporučené příspěvky

Ahoj, vzhledem k tomu, že je to vlákno o kytarách, zkusím založit vlákno pro bubeníky. Podle inzerce tu pár lidí do škopků mlátí, tak co si vyměnit nějaké rady, tipy, play-alongy a podobně? Já hraju strašně rád. Hlavně teda strašně. Sice mám bubny skoro 30 let, ale jsem vlastně věčný začátečník. Nakonec jsem si před dvěma lety našel učitele, a učím se všechno znovu a tentokrát snad správně. Kapelu bohužel nemám, hraju podle not a pak nějaké covery, co okoukám na youtubu. Co vy ostatní?

af5640aad01971d8568d90d3cb6b0a6a.jpg

Upraveno uživatelem Pavelpu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Teprve teď koukám, že jedeš podle stejný rockový školy, jako já... :-) 

Jojo. Paul Schenzer Rock Drums. Výborná učebnice. Kombinuju to ještě s dalšíma lekcema, co mi přinese učitel, ale tohle jez základ. Akorát teď bojuju s tím, že mě chytly záda tak, že už tři neděle jsem nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zase v únoru chytly kolena. Hlavně pravá noha. To bylo utrpení, že jsem občas hrál jen tak malej buben podle Řepky, protože kopák jsem prostě nedával. A můj učitel, kterej uznává jako omluvu jen zlomeninu nebo průstřel, jako by mi to dělal naschvál - tak si dáme sambovou nohu... no zrychli to... ještě... já myslel, že ho vezmu paličkou  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

:) ja som s bubeníkmi nikdy nemal problém. Iba som neznášal tú ich neschopnosť byť chvíľu ticho, keď ostatní ladia, alebo sa potrebujú na niečom dohodnúť. Na nášho pomohlo zarevať "Nejeb do toho teraz!!", vtedy na 3 sekundy prestal a človek stihol jednu strunu naladiť, alebo povedať pár slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...